Deszczowe Dożynki w Szpęgawie

W sobotę w miejscowość Szpęgawa odbyły się dożynki Gminy Tczew. Mimo że pogoda nie dopisała to i tak zjawili się mieszkańcy gminy wiejskiej Tczew i nie tylko. Dożynki rozpoczęły się Mszą Święta Polową, której przewodniczył ks. Krzysztof Niemczyk proboszcz parafii Trójcy Świętej i kustosz sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia. Na przygotowanej scenie odbyły pokazy i koncerty. Pokaz iluzjonisty Jonasza Pakizer. Dla dzieci został przygotowany program muzyczny w wykonaniu Wesołych Szczurków. Natomiast dla młodzieży koncert rapera B.R.O. Nie zabrakło występu na ludowo w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca z Malborka. Dla miłośników muzyki disco polo zagrał zespół "Skalars" Gwiazdą wieczoru była legenda polskiego rocka Małgorzata Ostrowska. W ramach dożynek odbył się konkurs na Najładniejszy Wieniec Dożynkowy. Konkurs wygrało sołectwo Szpęgawa. Dla uczestników został przygotowany darmowy pyszny poczęstunek.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania zdjęć bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Jak oceniasz tę galerię zdjęć?
Ocena ogólna tej galerii: 2.5
Przejdź do serwisu wideo
Wywiady, reportaże, relacje Telewzji Tczew
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +2

  xxx_gość_gość

  10.09.2019, 08:53

  Jak zawsze ......

  Komuna, komuna i jeszcze raz komuna ....... a Kaczyński był i Morawiecki i Szydło ......... obiecali gruszki na wierzbie ? Jak za Gierka, a dług będą spłacać nasze wnuki, bo dzieci widzą tylko, że się należy i dają. Bardzo to smutne ....

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx1.xx1 
 • Szok!!!_gość

  10.09.2019, 10:27

  A teraz panie wójcie KOSZT TEJ IMPREZY???????60 TYŚ???80 TYŚ???Czy powyżej 100TYŚ????Według szacunków organizatora wPIKU ILU WIDZÓW BYŁO?????50 OSÓB???100 OSÓB???BO WIĘCEJ NA ZDJĘCIACH NIE WIDAĆ.A pan ,panie wójcie daje 14 tyś rocznie na dodatkowe linie autobusowe i do szkolnych autobusów karze wsiadać ludziom którzy nie powinni nigdy wsiadać do szkolnych autobusów!!!!!!Pan NAS mieszkańców gminy,oszukuje!!!!!!!I naciąga Nas na grubą kasę,a pod swoim domem nie widzi pan nielegalnego wysypiska!!!!Wstyd i hańba na całą POLSKĘ!!!!

  Odpowiedz
  IP: 79.187.xx2.xx9 
 • Ja_gość

  10.09.2019, 10:53

  Dobre

  A syf do dziś został bo nie ma komu posprzątać.

  Odpowiedz
  IP: 78.31.xx7.xx3 
 • -2

  Szok!!!_gość_gość

  10.09.2019, 12:02

  ILE TO KOSZTOWAŁO???

  Odpowiedz
  IP: 79.187.xx2.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.