Trwa MIŁO! Tydzień mobilności aktywnej. Dlaczego warto auto zostawić w domu?

W Tczewie trwa MIŁO! Tydzień mobilności aktywnej. To doskonała okazja, by zostawiać samochód i wsiąść w autobus, na rower, bądź po prostu się przespacerować. Jakie wydarzenia czekają nas w Tczewie? Organizatorzy Tygodnia Mobilności zachęcają, by skorzystać z komunikacji miejskiej, wsiąść na rower lub po prostu użyć nóg. Przez cały tydzień czekają atrakcje. Finał w sobotę - 21 września o 9.30 na tczewskiej kanonce.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 8850 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
8 880 408 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +3

  Fragles_gość

  18.09.2019, 08:11

  Szkoda publicznych pieniędzy na takie pseudo akcje. Chcecie to sobie rowerkujcie a nie zawracajcie innym dvpy. Przyjdzie zima to nagle wszyscy przesiądą się do auta i okaże się że brakuje podstawowej infrastruktury w mieście a mianowicie parkingów. Już teraz nie ma rano ani jednego miejsca na parkingu przy dworcu bo pieniądze poszły na "trasy rowerowe" z których i tak pedalarze nie korzystają.

  Odpowiedz
  IP: 77.111.xx7.xx1 
 • -6

  Powiedz _gość

  18.09.2019, 12:39

  Powiedz ile wydałeś/aś z własnej kieszeni (milionów)na te ścieżki rowerowe wiesz chociaż ile kosztuje metr ścieżki rowerowej ,wiesz ile kosztuje metr gotowej ulicy i czy w wiesz ile UE daje na to euro ,wątpię czy co kolwiek wiesz bo te sumy to by ciebie przygniotły razem z twoim 200letnim pokoleniem więc dzieciaku latorośli skończ z twoimi wywodami jaki to zły jesteś na kurę która znosi jajko i zaceruj sobie cebulę na skarpecie i smark podciągnij bo zwisa aż na ubraniu twoim wiesz żeby ludzie się z ciebie nie śmiali jeszcze jedna rada bliżej brzegu bo tam głębia dziecie

  Cytuj
  IP: 109.197.xx7.xx5 
 • +3

  Malwina_gość

  18.09.2019, 13:34

  "Powiedz ile wydałeś/aś z własnej kieszeni (milionów)na te ścieżki rowerowe wiesz chociaż ile kosztuje metr ścieżki rowerowej ,wiesz ile kosztuje metr gotowej ulicy i czy w wiesz ile UE daje na to euro ,wątpię czy co kolwiek wiesz bo te sumy to by ciebie przygniotły razem z twoim 200letnim pokoleniem więc dzieciaku latorośli skończ z twoimi wywodami jaki to zły jesteś na kurę która znosi jajko i zaceruj sobie cebulę na skarpecie i smark podciągnij bo zwisa aż na ubraniu twoim wiesz żeby ludzie się z ciebie nie śmiali jeszcze jedna rada bliżej brzegu bo tam głębia dziecie"

  Nie obsraj się ze złości rowerzysto. Ile ty dołożyłeś do tych ścieżek - dokładnie nic. Tylko od innych wymagacie - biedaki których nie stać na bilet na autobus więc muszą rowerozłomami jeździć.

  Odpowiedz
  IP: 191.252.xx6.xx9 
 • -1

  Piterek_gość_gość

  24.09.2019, 12:24

  Za takie piepszenie to płaski ci się należy

  Cytuj
  IP: 37.30.xx5.xx8 
 • Piterek_gość

  24.09.2019, 12:20

  ,, ...auto zostawić w domu...''

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx5.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.