Ratusz ogłosił przetarg na dokumentację na rozbudowę "dwójki"

Urząd Miejski ogłosił przetarg na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla dobudowy segmentu budynku Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2. Niedawno ratusz przejął od starostwa dawną siedzibę biblioteki pedagogicznej - i właśnie w tym miejscu ma powstać dobudówka. Rozbudowa polegać ma na dobudowaniu budynku 2-kondygnacyjnego z 6 klasami lekcyjnymi oraz pomieszczeniami niezbędnymi do funkcjonowania (pomieszczenia sanitarne-toalety). Nowo projektowany segment budynku ma znajdować się jak najbliżej istniejącego budynku szkoły, przybudowany lub połączony łącznikiem od strony sali gimnastycznej. Na oferty czekamy do 13 października.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 9870 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
9 755 233 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Mm_gość

  20.10.2020, 00:34

  Szkola

  Rozbudowa szkoły kiedy szkolnictwo nie istnieje i nie ma nadziei że coś się zmieni. Aaaaaaaaa... rozbudowywać będzie rodzina radnego z pis! To co innego

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx1.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.