Spotkanie ws. komunikacji także online

Można się już zapoznać z przygotowanymi na zlecenia ratusza nowymi rozwiązaniami dotyczącymi komunikacji miejskiej - układu linii i częstotliwości kursowania autobusów. Analiza wyników badań marketingowych tczewskiej komunikacji miejskiej dowodzi, że zniesienie opłat od pasażerów nie skutkuje koniecznością zaproponowania zupełnie nowej oferty przewozowej. Niezbędne są raczej korekty porządkujące ofertę i dostosowujące ją do nowych uwarunkowań. Największe zmiany dotyczą m. in. - przywrócenia 15-minutowego taktu częstotliwości kursowania autobusów na liniach podstawowych, co ma pozwolić na to, że w godzinach szczytu z Suchostrzyg do centrum będzie można dojechać autobusami różnych linii, kursującymi co 7,5 minuty. Sieć tczewskiej komunikacji miejskiej ma być obsługiwana łącznie 27 pojazdami, w tym 2 przegubowymi. Będzie ją tworzyć dziewięć skategoryzowanych linii autobusowych - w tym trzy linie podstawowe 1, 3 i 8. Spotkanie dla mieszkańców w sprawie proponowanych zmian w komunikacji odbędzie się w środę, 29 marca o godz. 17.00 w Urzędzie Miejskim w Tczewie przy ul. 30 Stycznia 1 (I piętro, sala obrad). Z koncepcją można zapoznać się m. in. na naszej stronie i Wrotach Tczewa. Spotkanie będzie można oglądać online na profilu miasta na platformie YouTube. Kolejnym krokiem po konsultacjach będzie ogłoszenie przetargu, który ma wyłonić przewoźnika na kolejne trzy lata. Spotkanie będzie można obserwować online, z możliwością zadawania pytań na CZACIE obok wideo - tutaj
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 11500 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
11 588 164 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +1

  Alex _gość_gość _gość_gość_goś_gość

  30.03.2023, 23:21

  Tczew

  Komunikacja za free, jakie niespodzianki moga nas czekac w zamian pisac prosze ha ha ,za darmo nic nie ma w tczewie jak i w Polsce?

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx8.xx5 
 • +2

  Y&_gość

  02.04.2023, 22:49

  Konfederacja

  Czy Konfederacja przeprowadzi referendum o odwołanie Pobłockiego - człowieka bez kręgosłupa moralnego który narzuca mieszkańcom swoją wolę bez konsultacji społecznej! Zadłużenie w opłatach za mieszkania komunalne, teraz dojdzie w rozliczeniach za transport! Pytanie, po co była podwyżka biletów, a następnie dofinansowanie przewoźnika???

  Cytuj
  IP: 188.147.xx6.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.