Zygmunta Starego gotowa w 80 procentach

Powoli zmierza ku końcowi przebudowa ulicy Zygmunta Starego. Zaawansowanie wykonania całości prac budowlanych szacuje się na ok 80 %. Zakończono prace związane z przebudową układu drogowego wraz z niezbędną infrastrukturą podziemną w ul. Królowej Marysieńki i ul. Zygmunta Starego na odcinku od Królowej Marysieńki do ul. Żwirki. Zakończono już prace związane z przebudową sieci i urządzeń wodno-kanalizacyjnych, budową kanału technologicznego, ułożeniem przewodów oświetlenia ulicznego w ul. Zygmunta Starego na odcinku od skrzyżowania z ul. Żwirki do skrzyżowania z ul. Jagiellońską. Teraz trwa przebudowa sieci i urządzeń wodno-kanalizacyjnych we fragmencie ul. Stefana Batorego oraz układanie podbudowy pod chodniki i jezdnię w ul. Zygmunta Starego na odcinku od skrzyżowania z ul. Żwirki do skrzyżowania z ul. Jagiellońską. Wartość zadania to 6,1 mln zł. Inwestycja jest dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych , w wysokości 5 mln zł. Wykonawcą robót jest firma B&W Usługi Ogólnobudowlane z Pruszcza Gd. Termin zakończenia prac - koniec lutego 2023 r.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 11500 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
11 497 402 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +5

  a_gość

  24.01.2023, 10:44

  Trwa przebudowa sieci i urządzeń wodno-kanalizacyjnych i układanie PODBUDOWY pod chodniki i jezdnię i to jakimś cudem zakończy się za miesiąc? Czy przewidziano jakieś kary dla wykonawcy? Budowa miała zakończyć się w końcu listopada.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.