Do świąt chcą rozebrać wiadukt. Wystarczyć mają trzy noce

Od połowy listopada tczewianie korzystają z objazdów w związku z zamknięciem wiaduktu w ciągu ulicy Nowy Rynek. Stary wiadukt trzeba też zdemontować. Cały proces będzie stanowił spore wyzwanie logistyczne, bo obiekt jest zlokalizowany nad ważną linią kolejową. W Zakładzie Usług Komunalnych pytamy o technologię prac. Zadanie kosztować będzie nieco ponad 21 mln zł, jest to największa inwestycja drogowa prowadzona obecnie przez miasto. Nowa konstrukcja ma być gotowa do końca 2022 r.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 10100 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
10 079 518 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +2

  Dobra Rada_gość

  25.11.2021, 15:36

  Szybka rozbiórka

  Tutaj mam link do filmu szkoleniowego jak zrobić to w kilka minut http://www.youtube.com/watch?v=lippQZMltJk - dzięki temu o rok można skrócić zrobienie nowego

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx8.xx8 
 • qq_gość

  26.11.2021, 10:07

  ten w mieście wysadzili , zawiesili wielką jumbe a że z projektem nie gra to już tam cicho:)...ale nie bo krawaty i słoiki do Warszawy i na mazury nie pojadą :D

  Cytuj
  IP: 109.197.xx1.xx8 

  Zenek zenek_gość_gość_gość_goś_gość

  29.11.2021, 20:17

  Bedzie jak z mostem Lisewskim. Hahaha

  Cytuj
  IP: 5.173.xx1.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.