Tczewska drogówka kontynuuje akcje profilaktyczne

Tczewska drogówka kontynuuje akcje profilaktyczne - aby na tutejszych drogach było bezpieczniej. Tym razem mundurowi przyglądali się zachowaniom pieszych i rowerzystów. Patrole pojawiły się m. in. na ulicy Gdańskiej, gdzie piesi notorycznie naginają przepisy. Policja zapowiada, że tego typu akcje mają być powtarzane. Wszystko po to, by na drogach nie dochodziło do tragedii. A niestety statystyki są smutne - w tym roku na drogach powiatu tczewskiego zginęło już 7 osób.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 1
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 3365 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
4 886 268 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Marek_gość

    19.06.2017, 20:11

    Pijany rowerzysta to podobne zagrożenie jak pijany kierowca samochodu zwłaszcza jeśli rowerzysta porusza się po ulicy. Często taki nietrzeźwy wychodzi z kraksy bez szwanku gorzej z innymi uczestnikami ruchu...W rodzinie złożyliśmy się na alkomat Fitalco grafit dla zapalonego rowerzysty niestety z tendencją do picia alkoholu...Nie ma teraz wymówek, że wypił "tylko trochę" bo czarno na białym widać wynik...

    Odpowiedz
    IP: 94.254.xx0.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.