Wystawa Fotografii Ewy Mechlewicz

Wystawa (fot. Jacek Cherek)
Tczew - Wystawa Fotografii Ewy Mechlewicz

zobacz galerię zdjęć: 24
10 września w Fabryce Sztuk odbyło się otwarcie wystawy fotografii "Piękne chwile fotografią i wierszem zapisane" autorstwa Ewy Mechlewicz. Na wernisaż wystawy przybyła rodzina, koledzy i koleżanki z pracy, znajomi oraz mieszkańcy Tczewa.

Pani Ewa jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie. Jej zainteresowania nie ograniczają się tylko do fotografii. Jak powiedziała podczas otwarcia wystawy od zawsze pisze wiersze. Uczestnicy wernisażu mieli okazje zapoznać się z jej twórczością poetycką. Wiersze recytowali Michał Woźniak i Marcin Pezała uczniowie Zespołu Szkół Katolickich im. Świętej Jadwigi Królowej. Organizator wystawy postarał o wydanie folderku w wierszami pani Ewy. Na uczestników wystawy czekała słodka niespodzianka w postaci artystycznego tortu przygotowanego przez artystkę.

Wystawa jest eksponowana w ramach "Galerii Dla Ciebie" gdzie swoje pasje twórcze może zaprezentować każdy nieprofesjonalny artysta. Fotografie Ewy Marchlewicz można oglądać do końca września.

Drukuj
Prześlij dalej