Polityczne gierki po tczewsku?

Tczew - Polityczne gierki po tczewsku?
Byłeś(aś) świadkiem jakiegoś zdarzenia? Coś Cię bulwersuje? Chcesz przekazać coś ciekawego? Zgłoś teraz zdarzenie, zapewniamy anonimowość.
Przechodząc dzisiaj ulicą Kopernika natknąłem się na coś takiego. Ktoś przylepił kartkę na biurze Lewicy informującą, że to delegatura ambasady Białorusi...

To już kolejny happening ludzi, którzy najwyraźniej nie trawią lewicy.
Jakiś czas temu widziałem tam kartki informujące, że to miejsce jest siedzibą PZPR-u.
Na szczęście to tylko kartki i taka akcja z kategorii pół żartem, pół serio.

Swoją drogą temat migrantów jest sprawą poważną...


Może umówcie się lepiej na jakąś debatę?

Tcz24 jest częścią serwisu Tcz.pl, którą współtworzą jego użytkownicy. Znajdujące się tutaj materiały nie zostały stworzone przez redakcję serwisu Tcz.pl, lecz przez użytkowników serwisu zgodnie z zasadami wymienionymi tutaj: Regulamin publikacji w Tcz24.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (29)
dodaj komentarz

 • +3

  EkO_gość

  21.10.2021, 11:07

  Lewica to stan umysłu

  Ale o co chodzi? Lewica gra w teamie Łukaszenki. Powielają białoruską propagandę i apelują o wpuszczanie imigrantów do Polski, co jest celem reżimu w Mińsku. Uznanie Lewicy i jej posłów za ludzi Łukaszenki i Putina jest więc uzasadnione. Nie rozumiem jak w sytuacji zagrożenia zewnętrznego jakieś środowisko polityczne może działać przeciwko własnemu narodowi i jego obywatelom! To hańba. Jeżeli odbędzie się jakaś debata to chcę aby Pani Maciejewska odpowiedziała na pytanie ilu migrantów jej koledzy i koleżanki wzięli do siebie??? Cwaniacy. Wpuszczać do Polski na koszt polskiego podatnika, ale do siebie nie. Hipokryci.

  Odpowiedz
  IP: 82.160.xx7.xx5 
 • -1

  mieczyslaw

  21.10.2021, 20:12

  Bzdury wypisujesz gościu. Się z jakąś częścią ciała na rozum zamieniłeś. Skończ tę nagonkę na emigrantów i może pomóż komuś w twojej okolicy, kto pomocy realnie potrzebuje. Pokaż jak MW pomaga ludziom, jak dba. Bo prócz zastraszania słabszych to jeszcze wam się nic nie udało w tym kraju.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -13

  Kinjo _gość

  21.10.2021, 21:33

  MW pomaga ludziom! Pomaga starszym. Pomaga młodszym. Organizuje akcje w obronie słabszych - niedawno w Gdańsku. W TVN o tym nie mówią zapewne. Nagonka? Gdzie i na kogo? MW mówi o realnych problemach i polskiej racji stanu. Ci imigranci to nie biedni ludzie. To ludzie, którzy zapłacili za to by się znaleźć w miejscu, w którym są. Jak na warunki Bliskiego Wschodu skąd pochodzą to wydali na to całkiem duże pieniądze. Oni chcą się dostać do bogatej w świadczenia socjalne UE. To jest ich cel. My nie mamy obowiązku im tego ułatwiać. Europa ma swoje problemy. Jak jesteś taki dobry to przyjmij kilku do domu. Podaj meila to wyślę Ci wniosek. Daj dobry przykład.

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xx8 
  +18

  mieczyslaw

  22.10.2021, 14:54

  Kinjo, zgadzam się z Tobą

  Europa ma swoje problemy, Polska również. Problemem tego kraju w ostatnich latach jest faszyzujący rząd, ksenofobiczny, pogłębający podziały społeczne, nierówności i odreagowujący na słabszych. Bo wobec silnych jest kompletnie bezradny.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  Młodzież Wszechpolska_gość

  21.10.2021, 11:09

  Imigranci

  Sprawa jest bardzo poważna dlatego zwróciliśmy na nią uwagę. Lewica od tygodni działa na modłę białoruskich służb i Łukaszenki atakując straż graniczną i manipulując zdjęciami z granicy. Nie zależy im na bezpieczeństwie państwa, a na tym by podbijać sobie poparcie kosztem bezpieczeństwa Polek i Polaków. Nie zgadzamy się na to stąd nasz happening. Lewica realizuje dziś łukaszenkowską rację stanu, a nie polski interes narodowy. Jest to poważne zagrożenie dla naszego kraju. Co do debaty, zapraszamy choć wątpimy, czy panie takie jak Pani Ochocka byłyby w stanie podjąć konstruktywną dyskusję. Dużo łatwiej jest narzucać poglądy dzieciom w szkołach niż dyskutować na poziomie. Niemniej zapraszamy do debaty! Tutaj szersza relacja: tnij.tcz.pl/?u=0247bc

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx9 
 • -19

  Kinjo _gość

  21.10.2021, 21:27

  A wiesz człowieku czym jest faszyzm? Epatowanie tego typu gadką świadczy tylko o tym, że masz wyprany beret. Faszyzm jest laicki, a ONR kładzie nacisk na religię. A co do MW... Jak zrobisz tyle dobrego co oni to wtedy krytykuj. MW to nie jakieś homokommando gdzie jedyne co musisz zrobić to klęknąć przed guru i złożyć przysięgę. By być w MW musisz mieć coś w głowie i być człowiekiem oczytanym. W przeciwieństwie oczywiście do Ciebie, bo tylko człowiek nie oczytany może nazywać MW faszytami. Poczytaj trochę Dmowskiego, Balickiego i Mosdorfa.

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xx8 
  +21

  mieczyslaw

  22.10.2021, 14:58

  Jeśli upierasz się, że MW i ONR nie faszyzują, to nie wiesz co to jest faszyzm. Tym bardziej, że w dniu 17 lutego 2021 roku Sąd Najwyższy w wyroku kasacyjnym ogłosił, że używanie takich określeń jak faszyści wobec wspomnianych organizacji jest zgodne z prawdą i nie może być powodem do karania. Coś jeszcze masz do dodania?

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -19

  Kinjo _gość

  22.10.2021, 20:12

  Nie umiesz czytać ze zrozumieniem czy kłamiesz? Wyrok dotyczył ONR. Takie mamy sądy... Ruch Narodowy-Radykalny związany jest z nacjonalizmem. Nacjonalizm to nie faszyzm. Aha i wyrok nie dotyczył MW kłamczuchu.

  Cytuj
  IP: 37.47.xx0.xx1 
 • -7

  Kinjo_gość

  21.10.2021, 11:17

  Tfu!!!

  Lewicę powinno się zdelegalizować za działalność uderzającą w polską rację stanu. W obliczu zagrożenia - wojny hybrydowej, Lewica zamiast bronić Polski i jej granic, nawołuje do ich otwarcia. To absurd! V kolumna, pożyteczni idioci czy po prostu banda naiwniaków?

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx5.xx8 
 • -5

  gość_gość

  21.10.2021, 11:46

  Ale to prawda ( że lewica wspiera Łukaszenkę) akcja to taki żarcik nic nikomu nie zrobił. Ale poruszył ważny temat i zgadzam się w 100 % z autorami karteczki ;)

  Odpowiedz
  IP: 83.8.xx8.xx4 
 • +11

  Dikembe_Mutombo_gość

  21.10.2021, 13:35

  Fajne te Wasze "żarciki", jak ten z aktami zgonów dla samorządowców. Szkoda, że ktoś tamten "żarcik" wziął na serio i sprzedał kosę Adamowiczowi.

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx0 
  -12

  Trump _gość

  21.10.2021, 14:59

  Dikembe

  Adamowicza to najbardziej atakowało jego ex środowisko polityczne by przejąć władzę w mieście. Żona też długo nie rozpaczała. Masz pamięć krótką jak program PO. Przyjrzyj się temu, co dzieje się na happeningach, w których udział bierze Lewica. Hejt i agresja. A co do głównego wątku to Lewica sama daje powody do takich akcji. To nienormalne żeby działać wbrew interesowi narodowemu. Wiesz co to jest racja stanu?

  Cytuj
  IP: 109.207.xx2.xx8 
  +25

  Yhy_gość_gość_gość

  21.10.2021, 20:57

  Posłuchaj mnie patrydioto, słyszałeś o tym że Polska jest stroną konwencji genewskiej i EKPCz??? Wiesz jakie z niej płyną obowiązki i sankcje za ich niewypełnienie??? Co wyjdzie korzystniej dla Polski - weryfikacja na granicy zgodna z pr międzynarodowym, z pomocą Frontexu i odsyłanie tych, którzy nie wchodzą w zakres konwencji (a takich jest większość) czy olewanie konwencji z tysiącami skarg do ETPCz i wyrokami o nakaz zapłaty milionów euro, ch...wym PRem międzynarodowym (co jest na rękę Łukaszence i jego narracji o tym że Polska nie przestrzega praw człowieka) i milionami złotych wy..anych przez Sasinów na jakiś mur (które przygarnie jakiś krewny Obajtka)??? O jakiej racji stanu ty pier...lisz???

  Cytuj
  IP: 109.207.xx6.xx1 
 • -14

  Ja_gość_gość_gość_gość_gość

  21.10.2021, 15:20

  PiS

  Robota pisowców hehe celowo z małej litery ????

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx9.xx5 
 • -24

  Kinjo _gość

  21.10.2021, 15:52

  Hmm

  A może to lewacy sami zawiesili żeby mieć nad czym płakać? O nadmiar inteligencji posądzać ich nie wolno :)

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xx8 
 • +23

  S.W._gość

  21.10.2021, 16:28

  ale....

  Trudno jest osobie w miarę chociażby rozgarniętej alienować Lewicę z reżimem Łukaszenki! Chyba, że jest się bezmózgowcem na poziomie tzw. Narodowca lub innego zbydlęconego elektora gnoma z Żoliborza! Wszak to były Marszalek Senatu nazwał białoruskiego dyktatora, cytuje: ciepłym człowiekiem! Narodowo-socjalistyczni wyborcy nie potrafią wznieść się do ilorazu IQ przewyższającego wysokość źdźbła uschniętej trawy i raczej nie zrozumieją, iż czarne jest czarne, a białe jest po prostu białe! Brną w tę kretyńską narrację Kaina i jego przyd**asów .....

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx6 
 • -24

  Trump _gość

  21.10.2021, 17:23

  Hehehe

  A tak poza tym wszystko z Tobą okey? Jak nie stawiać Lewicy z Białorusią w jednym rzędzie skoro jedni i drudzy chcą tego samego?Pobudki są inne, ale jakie to ma znaczenie? Liczy się efekt końcowy. O Twojej znajomości polityki świadczy fakt, że cytujesz Karczewskiego. Wypowiedział słowa o których wspomniałeś, ale to był inny czas i inne okoliczności. Swego czasu UE chciała przyciągać do siebie Łukaszenkę. Zapewne nie pamiętasz lub nie chcesz. Nawoływanie Lewicy by wpuszczać do Polski migrantów Łukaszenki jest drogą do nikąd! Ty jednak tego nie rozumiesz. Za tymi narodowcami, których nazywasz bezmózgami stoi zdrowy rozsądek. Za Lewicą utopijna ideologia i ograniczenie umysłowe. Trzeba być kretynem by nie rozumieć powagi sytuacji

  Cytuj
  IP: 109.207.xx2.xx8 
 • +20

  mieczyslaw

  21.10.2021, 20:10

  Znowu się dzieci z MW bawią w politykę. Tylko to najpierw trzeba zrozumieć i się czegoś w szkole nauczyć, żeby potem nie wyjść na głupka. W obecnej sytuacji cała polska prawica i konfederacja to pożyteczni idioci Putina i Łukaszenki. Jak nic, robicie krecią robotę. Możecie sobie pisać poniżej co chcecie, ale prawda jest taka, że szkodzicie temu krajowi i za jakiś czas o tym co się aktualnie dzieje i co robi rząd z poparciem takich jak wy, będą się uczyły kolejne pokolenia na historii, a wam będzie zwyczajnie wstyd (jeśli dożyjecie), bo nikt o was nie będzie mówił dobrze.

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • -25

  Kinjo _gość

  21.10.2021, 21:19

  Widzę panie Mieczysław, że w sumie niewiele masz do powiedzenia. Twoje pokolenie swoje już pokazało i nic dobrego z tego nie wyszło. Pożytecznymi idiotami Putina są ci, którzy realizują - mniej lub bardziej świadomie scenariusz wymyślony w Mińsku i Moskwie. Wiesz czym jest doktryna Gierasimowa? Wiesz czym jest kontrolowanie drabiny eskalacyjnej? Wiesz jaki jest cel działań białoruskich służb? No chyba nie wiesz dlatego wypisujesz bzdury rodem z programu Moniki Olejnik. Nie rozumiesz co się wokół ciebie dzieje. Jak się podszkolisz to wtedy wrócimy do tematu.

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xx8 
  +28

  mieczyslaw

  22.10.2021, 15:05

  Kinjo, mój drogi. Polska jest na tyle dużym krajem, by mogli tu żyć ludzie o różnych poglądach i pomysłach na życie. Daj spokój z tym spamowaniem o "lewicy", bo powielasz jakieś zasłyszane hasła, których w najmniejszym stopniu nie rozumiesz. Dla Ciebie i Tobie podobnych, "lewakiem" jest każdy, kto się z Wami nie zgadza, kto ma inne zdanie lub wie więcej. Trochę pokory, bo tylko wiedząc tak niewiele, jak Ty, można pisać publicnzie tak kategoryczne opinie i wygłaszać tak jednoznaczne sądy. Trochę poznaj życia, trochę liźnij edukacji, bo póki co to co tutaj prezentujesz można nazwać jedynie bełkotem.

  Cytuj
  Uż. zarejestrowany 
  -26

  Kinjo _gość

  22.10.2021, 20:07

  Hehe

  Jak widać merytorycznie z tobą to nie bardzo. Nie ma sensu się produkować. Żyj w swojej bańce dalej :) Twoje postępowanie jest typowe dla lewicy. Ideologicznie odrzucając logikę i zdrowy rozsądek. Rzeczniczka Lewicy mówiła jakiś czas temu, że facet może być w ciąży. To wasz poziom intelektualny

  Cytuj
  IP: 37.47.xx0.xx1 

  Łukasz_gość

  29.10.2021, 11:44

  Nie ma co gadać

  Daj spokój, Michał. Naprodukujesz się, naprodukujesz, a i tak tym ludziom w głowie nie zmienisz. Za 10 lat dorosną i zmienią orbitę.

  Cytuj
  IP: 109.207.xx1.xx4 
 • +1

  Max_gość

  21.10.2021, 21:35

  Debata

  Błagam niech dojdzie do tej debaty narodowcy vs lewica. Chciałbym widzieć jak ten ziomek w okularach z MW masakruje Ochocką w debacie. Przecież to by było złoto. Tcz.pl zorganizujecie to?

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx2.xx8 
 • -21

  Trump _gość

  22.10.2021, 07:07

  Spokojniak

  Nie znasz kogoś, ale uważasz, że wiesz o nim wszystko? Ochocka już pokazała na co ją stać. Jedyna debata jaką może wygrać to z dzieckiem w szkole. I to tylko dlatego, że to ona wystawia ocenę :)

  Cytuj
  IP: 109.207.xx2.xx8 
  +26

  Dikembe_Mutombo_gość_gość

  22.10.2021, 10:31

  Wystarczy na tę debatę przeczytać Konwencję genewską i kilka wyroków Trybunału w Strasburgu i "ziomek w okularach" może mieć problemy z argumentami. Ale co ja będę tłumaczył dzieciakom, które jedyne co czytają to memy z twitterka młodego Sośnierza.

  Cytuj
  IP: 78.31.xx6.xx0 
 • -18

  Trump _gość

  21.10.2021, 21:49

  Jedno mnie zastanawia. Mianowicie dlaczego nie ma komentarza tczewskiej lewicy? Czyżby nie wiedzieli co powiedzieć? A co do tego biura to ono w ogóle bywa otwarte?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx2.xx8 
 • -10

  ._gość

  21.10.2021, 22:07

  .

  Tu godziny otwarcia biura Lewicy w Tczewie: tnij.tcz.pl/?u=12e94b

  Cytuj
  IP: 37.47.xx5.xx2 
 • -7

  Job_gość

  22.10.2021, 05:09

  Naklejki

  Wiecie kto to przykleja? Przy...py z pi.u Tak

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xxx.xx6 
 • -1

  Obiektywny _gość

  01.11.2021, 21:10

  Hm

  Nie zbyt rozumiem tutaj atak na MW jakimiś -/+ czy nazywanie owej organizacji Faszyzmem. Ktoś kto mówi jak "Lewica" podchodzi do spraw zawiązanych z przyjmowaniem wszystkiego, bo każdy z każdym ma się kochać i każdemu trzeba pomocy udzielić jest wygwizdany ? każdy kto nie zgadza się z tęczowymi sprawami jest Faszystą i Homofobem? Każdy kto bronił kościołów, gdzie Lewackie bojówki namawiały do ich spalenia czy zniszczenia jest Faszystą? Ludzie radzę każdemu ściągnąć klapki z oczu i myśleć samodzielnie. W Polsce trzeba rewolucji, zmian praktycznie we wszystkim ani Lewica, Ani PO/KO ani PiS nie ma pomysłu, chęci i jest to zwyczajnie im na rękę, lepiej dawać nam tematy zastępcze i kłócić naród by nie mógł się zjednoczyć. Jest Partia która mówi o tym otwarcie, która się nie boi powiedzieć faktów i w jakiej nieciekawej sytuacji jesteśmy My jako Polacy oraz Polska jako kraj. Zamiast się kłócić, gdzie żadna tutaj osoba, nie ma racji w niczym, powinniśmy zmienić władzę i dać szansę partii która jeszcze nie rządziła a jest alternatywnym wyjściem dla wszystkich i skłonna do kompromisów. Więc namawiam by skleić fakty, zebrać myśli i iść na wybory oddać swój głos na #Konfederacje!

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx1.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.