Chętni do służby podglądali pracę policji

Dzień otwarty komendy (fot. KPP Tczew)
Tczew - Chętni do służby podglądali pracę policji

zobacz galerię zdjęć: 3
Wczoraj policjanci z tczewskiej komendy zorganizowali dzień otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych pełnieniem służby w Policji. Najliczniej stawili się uczniowie klas licealnych o profilach mundurowych. Podczas spotkania goście dowiedzieli się, jak wygląda proces rekrutacji do Policji, a także zobaczyli sprzęt i radiowozy, które na co dzień służą policjantom podczas pełnienia służby. W programie m.in. była wizyta w gabinecie pana komendanta oraz spotkanie z kontrterrorystami.

- Wczorajszy dzień otwarty Komendy Powiatowej Policji w Tczewie cieszył się dużym zainteresowaniem. Najliczniej stawili się uczniowie klas licealnych o profilach mundurowych, którzy niebawem będą podejmowali decyzję dotyczące własnej przyszłości. Funkcjonariusze przygotowali dla nich szereg atrakcji, które miały pomóc im w podjęciu decyzji o założeniu policyjnego munduru. Podczas spotkania wszyscy goście dowiedzieli się, jak wygląda proces rekrutacji do Policji. - relacjonuje st. post. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.

Policjanci z zespołu ds. rekrutacji szczegółowo przedstawili wszystkie etapy kwalifikacyjne oraz opowiedzieli, co czeka nowoprzyjętych funkcjonariuszy w pierwszych miesiącach służby. Odwiedzający tczewską komendę zapoznali się z codzienną pracą funkcjonariuszy, a także z ich wyposażeniem do służby. Była to też okazja, by usiąść za kierownicą radiowozu lub na motocyklu i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Policjanci z Samodzielnych Oddziałów Kontrterrorystcznych Policji opowiedzieli, na czym polega ich służba oraz pokazali swój sprzęt. Odwiedzający mogli także poznać pana komendanta insp. Marcina Malinowskiego i zobaczyć jego gabinet.

Chcesz dbać o bezpieczeństwo i porządek publiczny? Szukasz ciekawej i stałej pracy? Spełnij swoje marzenia i zostań policjantem! Przypominamy, że aplikować do służby w Policji można w Komendzie Powiatowej w Tczewie. Kadrowcy sprawdzą poprawność wypełnionych formularzy, a także odpowiedzą na pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • -4

  30+_gość

  06.10.2022, 07:01

  o kurcze ale fajna klasa mundurowa, a jakie dziewczyny ładne :) szkoda ze juz nie mam tyle lat co Oni :)

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx4.xx4 
 • qq_gość

  06.10.2022, 07:11

  pierwszy z prawej... mistrz :D

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • +4

  SmokZygmunta_gość

  06.10.2022, 07:55

  Mam pytanko..

  Czy dostali herbatkę i byli w toalecie??? Bo jeśli tak, to tylko niedowidzący i bez węchu będą aplikować. Tyle w temacie. Zaufanie do tej instytucji po tym, co ostatnio nawywijali, spadło na samo dno Rowu Mariańskiego.

  Odpowiedz
  IP: 159.205.xx8.xx5 
 • +1

  Jjhh_gość

  06.10.2022, 17:23

  Bagno. Tfu

  Cytuj
  IP: 78.31.xx7.xx0 
 • ..........._gość

  07.10.2022, 00:29

  Śledzenia Tczew.

  Najważniejsze to się nie załamywać i się dźwignąć z tej sytuacji już nie raz czytałem w komentarzach że policja w Tczewie śpi w pracy a to nie prawda widać policjanci ciężko pracują i nie mają czasu odświeżyć pomalować kibli a może dać parę groszy kupić farby pędzle wynająć majstra a może pijusy mele za mandaty niech odpracują.

  Odpowiedz
  IP: 31.135.xx6.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.