Kalendarz Dawnego Tczewa już jest! Tym razem Most Tczewski

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Kalendarz Dawnego Tczewa już jest! Tym razem Most Tczewski
Pocztówki, na których zatrzymano w kadrze Most Tczewski, w takim kształcie, jakiego nie znamy. Ważne daty z historii najcenniejszego tczewskiego zabytku - wszystko to znajdziemy w kolejnej edycji kalendarza Dawnego Tczewa, który w tym roku został dedykowany mostom wiślanym.

W sklepach pojawi się w sprzedaży kalendarz Dawnego Tczewa, zawierający historyczne pocztówki i zdjęcia, prezentujące most.

- Z przyjemnością informuję o pojawieniu się w sprzedaży kalendarza Dawnego Tczewa na rok 2021. Kolejna jego edycja jest w całości poświęcona mostom tczewskim, ponieważ w przyszłym roku będziemy obchodzili dwie ważne rocznice z nimi związane: 170-lecie wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Mostu Tczewskiego oraz 130. rocznicę oddania do użytku mostu kolejowego. Wszystkie zdjęcia i pocztówki, a także ujęte w kalendarzu historyczne daty dotyczą losów obu mostów. Dodatkowo zamieściliśmy trzy strony opisujące dzieje mostów, kalendarium odbudowy mostu drogowego oraz plany dotyczące przywrócenia jego dawnej świetności. - mówi Wojciech Giełdon z Dawnego Tczewa.

Kalendarz będzie można zakupić w cenie 35 zł w następujących punktach:


Sklep - foto - usługi Uno ul. J. Dąbrowskiego 16,

Księgarnia Architekt ul. Mickiewicza 6,

Księgarnia Bookbook ul. Żwirki 25/lok 10,

Pasmanteria Madi ul. Jasińskiego 1.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  v_gość

  03.11.2020, 10:23

  Dlaczego nie online, tylko w 3 sklepikach? Po co się tak bardzo ograniczać, szczególnie teraz, w tym czasie.

  Odpowiedz
  IP: 5.226.xx3.xx5 
 • +1

  Dawny Tczew_gość

  03.11.2020, 12:01

  Można zamówić poprzez naszą stronę tnij.tcz.pl/?u=1124cb

  Cytuj
  IP: 185.167.xx5.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.