Nowa skarbnik w gminie Gniew

(fot. gniew.pl)
Tczew - Nowa skarbnik w gminie Gniew
Na wrześniowej sesji Rady Miejskiej w Gniewie podjęto uchwałę w sprawie powołania nowego Skarbnika Gminy Gniew. Odchodzącą na emeryturę Marię Olszewską zastąpiła Wioleta Ruda, pełniąca funkcję kierownika Referatu Podatkowego w gniewskim urzędzie.

Burmistrz Miasta i Gminy Gniew Maciej Czarnecki wraz z zastępcą Joanną Kamińską i sekretarz Karoliną Liebrecht powitali Panią Wioletę na nowej ścieżce zawodowej. Stanowisko Skarbnika Gminy Gniew od 1 października urzędniczka objęła na mocy uchwały nr LII /448/22 z dnia 28 września 2022 r.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +6

  Bez nicka_gość

  06.10.2022, 07:51

  O głupotach piszecie na tym tcz. A o tym nic. Zmienią się kwoty podatku od nieruchomości w Tczewie. Decyzję w tej sprawie podjęła rada miejska. Od stycznia będą obowiązywały maksymalne stawki ustalone przez ministra finansów.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx8.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.