Remont ul. Gdańskiej i J. Narodu - od poniedziałku zmiany w komunikacji miejskiej

Ulica Gdańska przed remontem (fot. tcz.pl)
Tczew - Remont ul. Gdańskiej i J. Narodu - od poniedziałku zmiany w komunikacji miejskiej
Zaczyna się remont ulicy Gdańskiej - przypominamy o poważnych zmianach w organizacji ruchu i kursowaniu autobusów, jakie czekają nas od 19. czerwca.

- Zakład Usług Komunalnych Miejski Zarząd Dróg w Tczewie oraz METEOR Sp. z o.o. informują, że od dnia 19.06.2017r. (poniedziałek) rozpoczyna się remont ul. Gdańskiej i dokończenie (II-gi etap) remontu ul. Jedności Narodu. Ul. Gdańska na czas remontu będzie ul. jednokierunkową w stronę Dworca i autobusy linii 2, 3, 4 i 7 będą kursowały jak dotychczas, natomiast z Dworca w stronę Suchostrzyg linie 3, 4 i 17 będą kursowały objazdem Al. Zwycięstwa, ul. Wojska Polskiego i od Al. Solidarności włączy się w swoją dotychczasową trasę, z pominięciem przystanku Gdańska/Urząd Skarbowy.- informuje Małgorzata Mykowska, rzeczniczka tczewskiego ratusza.

Linia12 będzie natomiast z Dworca jechać Al. Zwycięstwa, ul. Wojska Polskiego i ul. Żwirki i od Alei Kociewskiej/Żwirki włączy się w swoją dotychczasową trasą, z pominięciem przystanków Gdańska/Urząd Skarbowy i Aleja Kociewska/ Topolowa.


Projekt tymczasowej organizacji ruchu drogowego

Projekt tymczasowej organizacji ruchu drogowego dla oznakowania na czas budowy przebudowy ulicy Gdańskiej i Jedności Narodu w Tczewie dostępny jest tutaj: https://drive.google.com/file/d/0B3bAFoKYoWXWQXBmNVcxQUs5eE0/view?usp=sharing


Linia 8 w trakcie remontu ul. Jedności Narodu będzie kursowała objazdem Aleją Zwycięstwa i ul. Saperską (z pominięciem przystanków na ul. Jedności Narodu). Na ul. Saperskiej w pobliżu ronda będą usytuowane dodatkowe przystanki zarówno w stronę Dworca jak i Czyżykowa.

- Jednocześnie informujemy, że od dnia 19 czerwca 2017r. (poniedziałek) do 31-go sierpnia br. wprowadza się LETNI ROZKŁAD JAZDY autobusów komunikacji miejskiej w Tczewie z dodatkowym kursem na linii 14 o godz. 7:28 z Dworca w dniach od 19-23 czerwca br. - dodaje Mykowska.


Szczegółowe rozkłady jazdy wszystkich autobusów dostępne na stronie www.meteor.tczew.pl oraz w dużej gablocie na terenie Węzła Komunikacyjnego.
Książeczki z rozkładami jazdy dostępne będą w Gazecie Tczewskiej w dniu 21.06.2017 r.

Drukuj
Prześlij dalej