Wysyp wypadków na drogach powiatu

Wypadek w Miłobądzu (fot. KP PSP Tczew)
Tczew - Wysyp wypadków na drogach powiatu
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 05.06.2017 roku do 11.06.2017 roku zanotowano łącznie 28 zdarzeń, z czego 7 to pożary,
20 to miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy.

Ważniejsze zdarzenia

05.06.2017 r. Tczew ul. Malinowska - wypadek drogowy
O koło godziny 18:00 otrzymano zgłoszenie o wypadku w miejscowości Tczew, samochód osobowy uderzył w słup oświetleniowy. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsc zdarzenia oraz lampy oświetleniowej. W zdarzeniu brały 2 zastępy z JRG Tczew.

08.06.2017 r. Olsze - pożar w komorze silnika
Na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Olsze doszło do pożaru w komorze silnika w samochodzie osobowym. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu jednego prądu wody na komorę silnika. W działaniach brał udział 1 zastęp z PJRG w Pelplinie.

09.06.2017 r. Tczew, ul. Stanisława Konarskiego - wypadek drogowy
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano zderzenie zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. W zdarzeniu jedna osoba została poszkodowana. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, pomocy w transporcie osoby poszkodowanej do karetki pogotowia i sprzątnięciu jezdni z części karoserii i płynów eksploatacyjnych. W działaniach brały udział 2 zastępy z JRG Tczew.

10.06.2017r Gniew - wypadek drogowy
W miejscowości Gniew samochód osobowy uderzył w drzewo w wyniku czego 1 osoba została poszkodowana. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, zakręceniu instalacji gazowej oraz pomoc w transporcie osoby poszkodowanej do karetki pogotowia. Po czynnościach wykonywanych przez policję sprzątnięto jezdnię z rozbitych elementów karoserii i zneutralizowano wycieki. W działaniach brał udział 1 zastęp z JRG Tczew oraz 2 zastępy z OSP Gniew.

10.06.2017r Miłobądz - wypadek drogowy
Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano rozbite dwa pojazdy osobowe. W wyniku zdarzenia 2 osoby zostały poszkodowane. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzania, udzieleniu pierwszej pomocy, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz sprzątnięcie jezdni. W działaniach brał udział 1 zastęp z KP PSP w Pruszczu, 1 zastęp z OSP Pszczółki, 1 zastęp z JRG Tczew oraz 1 zastęp z OSP Miłobądz.

11.06.2017r Czarlin - wypadek drogowy
Na drodze 91 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorem. W zdarzeniu 1 osoba została poszkodowana. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz sprzątnięcie jezdni. W zdarzeniu brały udział 2 zastępy z JRG Tczew oraz 1 zastęp z OSP Gniszewo.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • ?_gość

  13.06.2017, 10:13

  Wysyp

  Wysyp to może być grzybów :-)

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx5.xx9 
 • śmieci_gość

  13.06.2017, 12:44

  śmieci

  śmieci

  Cytuj
  IP: 165.225.xx4.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA