Trzy osoby w szpitalu po wypadku w Piasecznie

Wypadek (fot. KPP Tczew)
Tczew - Trzy osoby w szpitalu po wypadku w Piasecznie

zobacz galerię zdjęć: 1
Policjanci z tczewskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku drogowego na DK 91, w Piasecznie. 53-letni mężczyzna uderzył w 67-latka, który wyjeżdżał z parkingu. Trzy osoby trafiły do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci apelują o rozważną jazdę i stosowanie się do przepisów drogowych.

18 września br. policjanci z ruchu drogowego pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze krajowej nr 91 w Piasecznie. Do zdarzenia doszło o godzinie 7.

- Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 67-letni kierowca forda wyjeżdżając z parkingu, został uderzony przez jadącego z nadmierną prędkością 53-letniego mężczyznę. W zdarzeniu udział brało 7 osób, 3 zostały przewiezione do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że zarówno kierowca forda, jak i mercedesa byli trzeźwi. - mówi st. post. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.

Na drodze były utrudnienia w ruchu, funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny i kierowali ruchem.


Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują do uczestników ruchu o zachowanie ostrożności na drodze. Przyczyną wielu zdarzeń drogowych, do których dochodzi na naszych drogach, jest niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego oraz nadmierna prędkość.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -12

  Dominik_gość_gość

  19.09.2022, 14:26

  Wypadek

  Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx3.xx4 
 • +2

  ..._gość

  19.09.2022, 17:37

  Tam jest 50.

  Większość jedzie szybciej. Łatwo tam zarobić na mandatach.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx9 
 • -4

  Wojtas_gość

  19.09.2022, 19:59

  ORMO

  Do . gościa. ORMO ciągle żywe co?

  Cytuj
  IP: 37.7.xx2.xx3 

  Odwołanie_gość

  21.09.2022, 01:55

  Jeżeli

  Jeżeli od 2019 roku z ostatnich zdjęć googlemaps nie zostały zmienione znaki to jest tam normalnie 90km/h, przez całą wieś nie ma znaku ograniczającego prędkość do 50km/h tym bardziej nie ma znaku oznaczającego teren zabudowany. Znak stoi przed dwoma budynkami z ograniczeniem prędkości do 70km/h, jednakże zaraz za budynkami jest skrzyżowanie dróg, który taki znak odwołuje i stan prędkości na drodze przywraca prędkość na 90km/h. Wracając do samego wypadku drogowego wyjazd z przydrożnego parkingu jest dość trudny, jednakże widoczność z parkingu jest perfekcyjna dla wyjeżdżającego co pozwala na dokładne oszacowanie ruchu na drodze(również prędkości innych pojazdów) co pozwala na ponowne włączenie się do ruchu drogowego. Przypominam, że włączanie się do ruchu jest manewrem przy którym trzeba zachować szczególną ostrożność i nie może on mieć wpływu na ruch innych uczestników ruchu drogowego nawet jeśli w tym wypadku przekraczają nieznacznie prędkość na danym odcinku pasa ruchu drogowego. Co do zdjęć w artykule dziękujemy, za piękne dwa ujęcia na jednym pięknie ukazany wóz strażacki, na drugim zdjęcie pleców pana policjanta i zderzaku samochodu uszkodzonego w wypadku.

  Cytuj
  IP: 83.28.xx7.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.