Centrum Kultury i Sztuki oraz kino zamknięte dla publiczności od 7 listopada

(fot. mat .prasowe)
Tczew - Centrum Kultury i Sztuki oraz kino zamknięte dla publiczności od 7 listopada
W związku z działaniami, mającymi powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, decyzją Premiera, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie od 7 do 29 listopada zostaje zamknięte dla publiczności. Decyzja dotyczy również tczewskiego kina.

Nowe zasady bezpieczeństwa oznaczają niestety, że nie odbędą się planowane w listopadzie wydarzenia artystyczne:

- 6 listopada - koncert zespołu Blue Willmingtons zostaje przeniesiony na 2021 rok. O nowym terminie poinformujemy wkrótce. Bilety zachowują ważność.
- 7 listopada - Okno na kulturę #7 - koncert ZAGI  zostaje odwołany.
- 8 listopada - Kabaret PARANIENORMALNI z premierowym programem "BEZ ZNIECZULENIA" zostaje przeniesiony na 2021 rok. O nowym terminie poinformujemy wkrótce. Bilety zachowują ważność.

- 11 listopada - Polska pieśnią malowana - koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości zostaje odwołany.
- 15 listopada - Poranek Filmowy - projekcja filmu "Klara Muu!" zostaje odwołany.
- 22 listopada - spektakl "Ptak" zostaje odwołany.
- 25 listopada - spektakl "Polskie rymowanki albo ceremonie" zostaje odwołany.

Zwrot biletów będzie możliwy po ogłoszeniu nowych terminów wydarzeń artystycznych.

INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA - ZWROT BILETÓW:

- Osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/ z interticket.pl
- Osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS, proszone są o zeskanowanie lub sfotografowanie biletu i wysłanie kopii na adres e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl W mailu proszę także podać imię i nazwisko, numer konta bankowego, na które zostanie dokonany zwrot.

Warsztaty artystyczne zarówno grupowe, jak i indywidualne zostają również zawieszone do 29 listopada. Opłaty za miesiąc listopad nie będą pobierane. Osoby, które wykupiły karnety na warsztaty na listopad, proszone są o kontakt z Anną Kruszyńską, tel. 535-263-757, e-mail: akruszyńska@ckis.tczew.pl w celu ustalenia zwrotu środków. 

Ten artykuł jest częścią bloku tematycznego:
Koronawirus
Nowy koronawirus SARS-CoV-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, brakiem smaku i/lub węchu, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20% osób. Do zgonów dochodzi u 2/3% osób chorych. Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, pacjenci onkologiczni, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +2

  Czytelnik_gość

  06.11.2020, 16:27

  ?

  Dlaczego biblioteki są zamykane? Absurd goni absurd.

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx6.xx4 
 • Monika_gość

  06.11.2020, 18:05

  Do Czytelnik

  Nie masz wrażenia, że rządzą nami debile? Przecież w bibliotekach jest łum ludzi.

  Cytuj
  IP: 78.88.xx5.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA