Rosyjska Arktyka 2013 nominowana do "podróżniczego Oscara"

Sekstant Expedition - jacht Barlovento II (fot. mat. prasowe)
Tczew - Rosyjska Arktyka 2013 nominowana do "podróżniczego Oscara"
Redakcja miesięcznika National Geographic Traveler ogłosiła nominowanych w 8 edycji konkursu TRAVELERY. "Podróżnicze Oscary" zostaną tradycyjnie wręczone w 6 kategoriach. W kategorii Podróż Roku jednym z nominowanych projektów została wyprawa Sekstant Expedition - Rosyjska Arktyka 2013, której przewodził tczewianin - Maciej Sodkiewicz.

Travelery uznawane są za najbardziej prestiżowe nagrody podróżnicze w Polsce, a 8 edycja tego konkursu zbiega się z 10 urodzinami polskiej edycji magazynu "National Geographic Traveler".

Zwycięzcy w kategorii Podróż roku zostaną wyłonieni poprzez głosowanie online w aplikacji, którą można znaleźć na portalu Facebook.com oraz na stronie i profilach National Geographic Traveler Poland.

Zachęcamy do głosowania na naszą wyprawę!

http://www.travelery.national-geographic.pl/nominowani.php


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • Peace_gość

    22.02.2014, 08:17

    "Travelery uznawane są za najbardziej prestiżowe nagrody podróżnicze w Polsce" no to się uśmiałem :) ... chciałbym zaznaczyć, że od 16 lat wręczane są statuetki KOLOSÓW podczas corocznych OSPŻiA :) i według większości podróżników z zamiłowania (nie mówie o ludziach typu M.Wojciechowska), którzy podróżują za własne pieniądze lub te uzyskane samodzielnie od sponsorów to zdecydowanie Gdyńskie spotkania urosły do miana prestiżowych i kultowych w Polsce. Każdy może się przekonać jak jest :) 7-9 marca - Gdynia Arena :) Wstęp Wolny :) ... Na tej imprezie również pojawi się kapitan Maciej Sodkiewicz ze swoją prelekcją i myślę, że jego ekipa ma dużą szanse na zdobycie statuetki bądź wyróżnienia w kategorii "żeglarstwo" :)

    Odpowiedz
    IP: 109.197.xx1.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.