Ukradł pieniądze ze sklepowej kasy. Miał też kraść samochodowe radia

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Ukradł pieniądze ze sklepowej kasy. Miał też kraść samochodowe radia
Kryminalni z Tczewa zatrzymali 33-latka, którego podejrzewali o kradzież pieniędzy z jednego ze sklepów na terenie miasta. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z włamaniami do samochodów, skąd kradł radia. Wczoraj mundurowi doprowadzili 33-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz kradzieży, które jak się okazało, popełnił w recydywie. Sąd zastosował wobec mężczyzny trzymiesięczny areszt.

16 września br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tczewie zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu, którego podejrzewali o kradzież pieniędzy.

- Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawca 4 września br. po wejściu do jednego ze sklepów w Tczewie ukradł pieniądze z niezamkniętej kasy. Dodatkowo policjanci ustalili, że zatrzymany mężczyzna ma związek z włamaniami do samochodów, do których doszło w lipcu oraz w sierpniu br. Według ustaleń śledczych sprawca w tych zdarzeniach po włamaniu do samochodów kradł radia. W wyniku tych przestępstw powstały straty na kwotę ponad 3 tys. złotych. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.


Wczoraj policjanci doprowadzili 33-latka do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży oraz kradzieży z włamaniem. Okazało się, że to kolejne tego typu przestępstwa, których dopuścił się mężczyzna, dlatego odpowie za nie w warunkach recydywy. Sąd Rejonowy w Tczewie wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.


Za te przestępstwa w warunkach recydywy grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +4

  Klawisz_gość

  18.09.2019, 15:54

  więzienna pederastia

  Znowu pod celą będzie śmierdzieć gównem... Ale sami sobie gotują taki los patusy nieroby.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx2.xx4 
 • -5

  król artur_gość

  18.09.2019, 18:04

  Z ciebie taki klawisz jak ze mnie kosmnauta.

  Cytuj
  IP: 37.248.xx4.xx0 
  +1

  Jaer2az_gość

  18.09.2019, 21:08

  W więzieniu fachu się poduczy. Koledzy doradzą i już następnym razem nie wpadnie.

  Cytuj
  IP: 141.0.xx2.xx2 
 • +3

  Potęga podświadomości _gość

  18.09.2019, 20:38

  Odliczam czas

  Patrycja menducka będzie wpłacała na wypiski poradzi sobie w swoim gronie sk***iałego towarzystwa

  Odpowiedz
  IP: 109.247.xx2.xx2 
 • +1

  Marszczyfred_gość

  18.09.2019, 22:34

  Menducka

  Pati Menducka znajdzie "pocieszyciela"

  Cytuj
  IP: 5.173.xx0.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.