Policjanci poszukują właścicielki skradzionego plecaka

(fot. KPP Tczew)
Policjanci poszukują właścicielki skradzionego plecaka
Tczewscy policjanci odzyskali skradziony plecak, w którym znajdowały się damskie ubrania. Mundurowi ustalili, że do tej kradzieży mogło dojść pod koniec lutego br. Obecnie funkcjonariusze poszukują właścicielki, którą prosimy o kontakt z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie czeka na właścicielkę plecak wraz z ubraniami. 2 marca br. funkcjonariusze wydziału kryminalnego podczas czynności służbowych odzyskali skradziony przedmiot, który w tym czasie miał sprawca włamania, a następnie zabezpieczyli go i przewieźli do komendy. Z policyjnych ustaleń wynika, że do kradzieży plecaka najprawdopodobniej doszło pod koniec lutego br. W plecaku znajdują się damskie ubrania.

- Właścicielkę odzyskanych przedmiotów prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z wydziału dochodzeniowo-śledczych pod numerem telefonu 47 74 28 188. Właścicielka przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym tczewskiej komendy pod numerem 47 74 28 222. Możliwy też kontakt mailowy: komenda.tczew@gd.policja.gov.pl - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik KPP Tczew.


Drukuj
Prześlij dalej