W Pelplinie warsztaty dla duszy

(fot. pelplin.pl)
Tczew - W Pelplinie warsztaty dla duszy
W najbliższą sobotę, 17 czerwca 2017 r. odbędzie się w Pelplinie piąte spotkanie młodych pod nazwą „Przystań - Warsztaty dla duszy”.

- Zapraszamy do wspólnego, radosnego świętowania i uczczenia Matki Bożej, której poświęcamy tegoroczną Przystań pod hasłem „Jej Portret”. Dzień centralny rozpoczynamy o godz. 13.00 na górze Jana Pawła II. - zachęcają organizatorzy.


Świadectwo nawrócenia wygłosi aktorka Patrycja Hurlak - nawrócona wiedźma. Wspólnej modlitwie w bazylice katedralnej podczas Mszy Świętej o godz. 18.00 przewodniczyć będzie ks. Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna.


Dzień zwieńczy wieczorny Koncert ewangelizacyjny zespołów Na cały Głos & Nieboskłonni z Gabi Gąsior, która w ubiegłym roku przygotowywała Chór Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Od czwartku, 15 czerwca rozpoczynają się warsztaty muzyczne z wybitnym pedagogiem emisji głosu prof. Elżbietą Wtorkowską z Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Od piątku, 16 czerwca trwać będą warsztaty taneczne, teatralne oraz medialne.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na warsztaty na stronie www.przystanpelplin.pl oraz www.radioglos.pl

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  Beata_gość

  14.06.2017, 09:07

  ciekawa

  Ciągle zastanawiam się dlaczego pan ksiądz Z. może tak łatwo i często zrzucać sutannę i lansować się po cywilu? Ktoś mi odpowie? Ks. I. jakoś nigdy nie widziałam po cywilu, jak i większości księży. Ale ks. Z. ma jakąś taką moc. Zakonnic też nie widziałam nigdy po cywilu. Na szlakach górskich tylko chodzą w sutannach.

  Odpowiedz
  IP: 153.19.xx1.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.