Rosyjska Arktyka 2013 nominowana do Kolosów

Kolosy (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Rosyjska Arktyka 2013 nominowana do Kolosów
Decyzją Kapituły Konkursowej wyprawa Sekstant Expedition - Rosyjska Arktyka 2013 została wyróżniona nominacją do tegorocznych Kolosów! Wyprawie, która została wysoko oceniona przez żeglarskie środowisko, przewodził tczewianin - Maciej Sodkiewicz.

W sobotę 8 marca 2014 na głównej sali w hali Gdynia Arena odbędą się prezentacje w ramach Dnia Gór, Podróży, Wody i Wyczynu. Przed czterema tysiącami widzów, kpt. Maciej Sodkiewicz zaprezentuje relację z wyprawy Sekstant Expedition - Rosyjska Arktyka 2013 nominowanej do tegorocznych Kolosów. Serdecznie zapraszamy!

W najbliższych dniach relację z Wyprawy będzie można także obejrzeć w Krakowie w ramach Festiwalu Podróżniczego „Navigator” (w niedzielę, 2 marca 2014) oraz w Poznaniu w ramach spotkania organizowanego przez Wielkopolski Okręgowy Związek Żeglarski (w piątek, 14 marca 2014).

Dodatkowo w najbliższy czwartek, 6 marca 2014, o godzinie 17.00 odbędzie się kolejny pokaz filmu „Na Koniec Świata”, który odbędzie się w ramach gdańskiej edycji projektu Kino Pod Żaglami realizowanej przez Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski i Centralne Muzeum Morskie.


Drukuj
Prześlij dalej