Hedda Gabler w cyklu Helios na Scenie!

(fot. mat. prasowe )

odbyło się
19
06.2017
Poniedziałek
Tczew - Hedda Gabler w cyklu Helios na Scenie!
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na retransmisję spektaklu ?Hedda Gabler? w ramach najnowszego cyklu Helios na Scenie. W poniedziałek, 19 czerwca o godzinie 18:30, Widzowie zobaczą Ruth Wilson (laureatkę Złotego Globu za serial ?The Affair?) w znakomitym spektaklu National Theatre.

?Nie wiem, jak żyć? - mówi świeżo poślubiona, a już znudzona małżeństwem bohaterka wielkiego dramatu norweskiego twórcy, którego dzieła zmieniły oblicze współczesnego teatru. Henrik Ibsen stworzył sprzeciwiającą się konwenansom postać, o jej zagraniu marzy chyba każda aktorka. Dzieło mistrza realizmu psychologicznego reżyseruje Ivo van Hove (?Widok z mostu?).

Hedda i Tesman właśnie wrócili z podróży poślubnej i już w ich relacji nawarstwiło się wiele problemów i nieporozumień. Uwikłana w związek Hedda próbuje kontrolować ludzi wokół niej, aby poukładać swój własny świat?


Odkryj nowe oblicze teatru w kinach Helios! ?Hedda Gabler? zawita na ekranach kin ogólnopolskiej sieci Helios w poniedziałek, 19 czerwca! Szczegółowe informacje dotyczące najnowszego cyklu Helios na Scenie oraz bilety na najbliższe seanse dostępne są pod adresem: www.helios.pl/nascenie.
Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA