Spotkanie dla Ukraińców, którzy chcą założyć firmę

Dom Przedsiębiorcy (fot. tcz.pl)

odbyło się
31
05.2022
Wtorek
Tczew - Spotkanie dla Ukraińców, którzy chcą założyć firmę
Dom Przedsiębiorcy zaprasza na spotkanie uchodźców z Ukrainy, którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą Polsce. Uczestnicy skorzystają z porad i konsultacji w zakresie przepisów oraz zasady prowadzenia działalności w Polsce. Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się w obecności tłumacza.

Data:

31 maja 2022 r. start o godzinie: 18:00 - zakończenie około godz. 20:00

Miejsce:


Dom Przedsiębiorcy, ul. Obrońców Westerplatte 3 - sala konferencyjna I piętro

Spotkanie poprowadzą:

Viktoriya Trudnowska - Ukrainka (mieszka w Polsce od 17 lat) opowie o swoich początkach zawodowych - od pracy na etacie do założenia własnej działalności, w tym zmianie kierunku i wykształcenia.
Krystian Jendrzejewski - Kierownik Biura Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Tczewie
Michał Hoffmann - Radca Prawny
Piotr Geliński - Doradca Podatkowy
Przemysław Karczyński - Kierownik Referatu Zatrudniania Cudzoziemców i Obsługi Pracodawców w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tczewie
Organizator:

Urząd Miejski w Tczewie - Biuro Wspierania Przedsiębiorczości tel. 58 777 53 41

e-mail: info@dp.tczew.pl / www.dp.tczew.pl / www.facebook.com/dptczew

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  Polak _gość

  31.05.2022, 11:31

  Absurd

  Może tak zróbcie coś dla Polaków..to miasto wymiera, brakuje innowacyjności, tylko produkcja zagranicznych koncernów a Tczewianie zwykli robole zarabiający w przedziale 3,5-5 tys. Tczewianie zbyt mało zarabiają, dlatego nie ma i nie będzie tu niczego. Rozrywka gastronomia i kultura to istne dno. Już nie wspomnę o włodarzach dziadkach przywiązanych do stołków, kolesiostwo. Jak można tyla lat rządzić? Przecież po tylu latach tym ludzią wszystko obojętne przez zasiedzenie, trzeba powiewu nowej młodej świeżej krwi. Pozdrawiam Tczewian.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx0.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.