Muzyczne Kreacje - Warsztat tworzenia instrumentów i wspólnego muzykowania (8-13 lat)


odbyło się
01
10.2022
Sobota
Tczew - Muzyczne Kreacje - Warsztat tworzenia instrumentów i wspólnego muzykowania (8-13 lat)
Tworzenie muzyki może być proste i intuicyjne. Nie trzeba posiadać do tego profesjonalnych instrumentów. Można je zrobić samemu. Nie trzeba też być zawodowym muzykiem, aby grać i śpiewać. Wystarczy otworzyć się na dźwięki i dobrą zabawę.

Zapraszamy dzieci od 8-13 roku życia na bezpłatny warsztat "Muzyczne Kreacje", który odbędzie się 1.10.2022 r. (sobota) w godzinach 10:00 - 12:30 w Klubie Rodzinnym Zatorze, Tczew ul. Elżbiety 19 B. Informacje odnośnie zapisów na dole wydarzenia.

Warsztaty, które proponujemy łączą w sobie naukę tworzenia prostych instrumentów, twórcze ich dekorowanie, a także wspólne granie, śpiewanie i zabawy muzyczne.

Warsztaty mają na celu:

-pobudzenie dziecięcej kreatywności,
-stymulowanie wyobraźni,
-rozwinięcie zdolności manualnych,
-rozwijanie wrażliwości muzycznej,
-rozwijanie zdolności improwizacyjnych,
-rozwijanie koncentracji,
-wsparcie poczucia własnej wartości oraz mocy sprawczej,
-zwiększenie umiejętności współpracy w grupie.

W sobotę będziemy kreować bęben oceaniczny, którego szum zabierze nas w morski klimat. Ahoj przygodo! Jesteś z nami na pokładzie?

ZAPISY:
e-mail: uwazni@gmail.com
telefonicznie: 662 039 407

Udział w warsztacie jest BEZPŁATNY.
Ilość miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń

Warsztaty poprowadzą Martyna Potapowicz i Patryk Kaschel.


Martyna Potapowicz - założycielka Studio Spokoju, jest psycholożką, arteterapeutką i artystką. Wspiera podczas indywidualnych konsultacji psychologicznych. Tworzy bezpieczną przestrzeń do wyrażania siebie. Prowadzi kreatywne warsztaty dla dzieci, dorosłych i seniorów korzystając z różnych form arteterapii: śpiewu, tańca intuicyjnego, masażu dźwiękiem i koncertów relaksacyjnych.

Patryk Kaschel - jest psychologiem, terapeutą, trenerem uważności dla dzieci metodą Eline Snel ? oraz instruktorem jogi dla dzieci i młodzieży. Fascynuje się mocą oddechu, dźwiękami natury i instrumentów oraz świadomym ruchem w różnej formie. Prowadzi koncerty relaksacyjne. Rozwija się poprzez działalność "Wdech i wydech", gdzie wspiera dorosłych i dzieci w ich świadomym życiu w tu i teraz.

Zadania publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Gminy Miejskiej Tczew.

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, ul. Elżbiety 19 B" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej