Gra Miejska "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2"

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
26
09.2020
Sobota
Tczew - Gra Miejska "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2"
WEJDŹ DO GRY I ODKRYJ TCZEW! Rusza "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2".

Serdecznie Was zapraszamy do udziału w atrakcyjnej formie spędzenia czasu, jaką jest Gra Miejska "Przyczajony mieszkaniec, ukryty Tczew 2". Poprzednia edycja cieszyła się zainteresowaniem, więc postanowiliśmy stworzyć kolejne zadania związane z naszym miastem.

W przygotowaniu pytań pomagali nam przedstawiciele Fabryki Sztuk, Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Aleksandra Skulteta, Radia Tczew, Telewizji TeTka, Fundacji Pokolenia oraz pasjonaci historii i uczestnicy pierwszej edycji Gry.

Głównym zadaniem uczestników Gry jest przejście trasy, składającej się z kilku punktów kontrolnych. Punkty te umiejscowione są w różnych częściach miasta i dotyczą historii, osób i ciekawostek związanych z Tczewem oraz miejsc ważnych na mapie miasta.


Każdy z graczy otrzyma kartę gry, na której zapisane będą kolejne zadania. Przemierzając przestrzeń miejską, uczestnicy odnajdują kolejne lokalizacje i rozwiązują zadania.


Gra Miejska jest grą terenową, więc warto zaopatrzyć się w wygodne buty, dobry humor oraz... telefon komórkowy, który przyda się do robienia zdjęć potrzebnych do zaliczenia zadań.


DLA KOGO GRA?
W Grze mogą wziąć wszyscy chętni, którzy ukończyli 13 lat. Nie ma górnej granicy wiekowej dla uczestników, dlatego też zapraszamy młodzież, dorosłych i seniorów do poznawania naszego miasta od zupełnie innej strony.


ZGŁOSZENIA
Rejestracja uczestników odbywa się tylko poprzez formularz:
https://forms.gle/gHbRsB4Z7eMyWwGS6
Każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w Grze.
UWAGA - Ilość uczestników jest ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 24 września włącznie.
W Grze uczestnicy biorą udział indywidualnie. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Grze z rodzicem/opiekunem prawnym.


START GRY

Gra rozpoczyna się 26 września o godz. 12.00 spotkaniem z uczestnikami gry w Centrum Kultury i Sztuki. Na wykonanie zadań są 24 godziny! Zakończenie Gry nastąpi w samo południe - 27 września - też w Centrum Kultury i Sztuki.
Zaczynamy! Czas start...

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM!
Gra Miejska organizowana jest z ograniczeniami dotyczącymi przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się COVID-19 dlatego też należy, przed zgłoszeniem się do zabawy, zapoznać się z regulaminem GRY.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA