Michał Bajor "Kolor Cafe" w Tczewie

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
16
10.2022
Niedziela
Tczew - Michał Bajor "Kolor Cafe" w Tczewie
Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany , nucił ich ponadczasowe piosenki . Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

Michał Bajor "Kolor Cafe" w Tczewie
16 października 2022 godz. 18.00
Sala widowiskowa CKiS, ul. Wyszyńskiego 10, Tczew
Bilety: 100 - 130 zł dostępne TYLKO na stronie scenakonesera.pl

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej "Je suis malade" Dalidy, przez kolorowe "Couleur cafe" Gainsburga , czy roztańczone "Quando, quando", aż po dramatyczny "Hymn miłości "Edith Piaf.
Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach  Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.
Koncert dla widzów od lat 6

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • ee tam _gość

    16.10.2022, 21:37

    Same covery. Nic specjalnego.

    Odpowiedz
    IP: 78.88.xx5.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.