Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! [PRZENIESIONY]

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
21
03.2021
Niedziela
Tczew - Kabaret Czesuaf wraca z nowym, przebojowym programem! [PRZENIESIONY]
"Przyjęcie" to dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził. Są przyjęcia rodzinne, są przyjęcia państwowe, przyjęcia bardziej lub mniej oficjalne, ale "Przyjęcie" kabaretu Czesuaf, to jedyne, na którym goście będą płakać ze śmiechu. Można przyjść z osobą towarzyszącą, można przyjść solo, można przyjść w większej grupie.


Szanowni Państwo!
W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie informuje, że WYSTĘP KABARETU CZESUAF z nowym programem "PRZYJĘCIE", który miał odbyć się 18 października 2020r., zostaje przeniesiony na 21 marca 2021 godz. 16.00.

WSZYSTKIE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ!!

Jeśli nie będzie Państwu odpowiadać nowa data, bilety będzie można zwrócić.

INSTRUKCJA POSTĘPOWANIA - ZWROT BILETÓW:
? Osoby, które zakupiły bilety online przez system sprzedaży Interticket.pl otrzymają zwrot środków na konto bankowe. Wymagany jest kontakt /e-mail/ z interticket.pl
? Natomiast osoby, które zakupiły bilety w Kasie CKiS, proszone są o zeskanowanie lub sfotografowanie biletu i wysłanie kopii na adres e-mail: dmaciejewska@ckis.tczew.pl
W mailu proszę także podać imię, nazwisko i numer konta bankowego, na który zostanie dokonany zwrot.
Przepraszamy za komplikacje i do zobaczenia niebawem!


KABARET CZESUAF w nowym programie "PRZYJĘCIE"
18 października 2020 godz. 16.00
sala widowiskowa CKiS
Bilety: 50 zł dostępne w Kasie i online na ckis.interticket.pl


Na naszym "Przyjęciu" goście spotkają prawie prawdziwego króla, prawdziwego hrabiego, jego nie do końca rezolutnego służącego oraz pannę hrabiankę Wątrobiankę. Będzie kolega z liceum, który ze swoim szwagrem robił takie rzeczy, o jakich nam się nawet nie śniło. Wpadną również Jadwiga, Seba i pan profesor z poprzednich programów. Podobno mogą się pojawić nawet osoby znane z pierwszych stron gazet. Menu na "Przyjęciu" jest bardzo obszerne, każdy wybierze kilka smacznych skeczów i przebojowych piosenek na deser. A to wszystko w wykonaniu Olgi, Tomka, Wojtka i Maćka.

Dlatego już dziś wszyscy czujcie się zaproszeni na "Przyjęcie" u Czesuafa!

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA