Osobliwość Panny Rosemary Clooney - spektakl w reżyserii Arkadiusza Jaronia

(fot. Hubert Cyzman)

odbyło się
29
05.2021
Sobota
Tczew - Osobliwość Panny Rosemary Clooney - spektakl w reżyserii Arkadiusza Jaronia
"Osobliwość Panny Rosemary Clooney" to czwarta odsłona twórczości Arka Jaronia w Kwidzyńskim Centrum Kultury i pierwsze spotkanie z twórczością tego reżysera w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

Osobliwość Panny Rosemary Clooney - spektakl w reżyserii Arkadiusza Jaronia
Wykonanie: Kwidzyńskie Centrum Kultury
29 maja 2021 godz. 18.00
Bilety: 20 zł dostępne w Kasie CKiS

Być właścicielką pensjonatu nie jest łatwo, tym bardziej jeśli jest się właścicielką pensjonatu w małym miasteczku. Piętrzące się problemy sprawiają, że główna bohaterka Panna Rosemary i jej dwie przyjaciółki, zaczynają odkrywać nowe możliwości zarobku. Droga po wykalkulowany, niewyobrażalny majątek, jaki mają za cel zdobyć, może być długa i wyboista. Dlatego bohaterowie " Osobliwości Panny Rosemary Clooney" wolą zdecydowanie iść na skróty. Plan jest prosty - wykopać zwłoki z pobliskiego cmentarza - wyciąć nieboszczykom narządy i je sprzedać. Cel? Zarobić dużo, bardzo dużo pieniędzy. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, a to z kolei wywołuje mnóstwo śmiesznych sytuacji i wciąga większe grono obywateli miasteczka i gości pensjonatu. 

Po takich tytułach, jak "Dom pozbawiony głowy", "Rwa Kulszowa" czy bardzo dobrze przyjętym "Roku kamienia" czas na pewną osobliwość, do której reżyser i scenarzysta w jednym, zdążył nas przyzwyczaić. Aktorami tak jak i w poprzednich produkcjach, są mieszkańcy Kwidzyna, którzy zgłosili się do udziału w projekcie z czystej miłości do teatru. 

Obsada: Katarzyna Budnik, Olga Drelich, Angelika Żak, Dariusz Deluga, Anna Topolska, Olga Buczkowska, Aleksandra Wiśniewska, Katarzyna Opacka, gościnnie Arek Jaroń

Drukuj
Prześlij dalej