Kino w Parku - film Palm springs reż. Max Barbakow

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
06
08.2021
Piątek
Tczew - Kino w Parku - film Palm springs reż. Max Barbakow
Kino w Parku - film Palm springs reż. Max Barbakow
Park przy Centrum Kultury i Sztuki
6 sierpnia 2021 godz. 20.30
Bilety: 10 zł


"Palm springs" reż. Max Barbakow

czas trwania: 90 min., gatunek: komedia
obsada: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons

ŻYJ, JAKBY JUTRA NIE BYŁO.

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

"Palm Springs" to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać - w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda "Brooklyn 9-9" i "Saturday Night Live", oraz Cristin Milioti, znana z serialu "Fargo" czy "Jak poznałem waszą matkę".
"Palm Springs" to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.

Opis filmu pochodzi od dystrybutora.

Drukuj
Prześlij dalej