Bezpłatne wakacyjne zajęcia "Joga na trawie dla dzieci 5-16 lat"


odbyło się
26
07.2021
Poniedziałek
Tczew - Bezpłatne wakacyjne zajęcia "Joga na trawie dla dzieci 5-16 lat"
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku 5-16 lat na bezpłatne zajęcia jogi na trawie w Tczewie. Wakacyjną jogę czas zacząć!

Dlaczego joga?

Joga dla dzieci poprawia zdrowie, zwiększa dobre samopoczucie Twojej pociechy rozwija koncentrację, świadomość ciała i pewność siebie. Joga to wyjątkowa aktywność, którą dzieci mogą cieszyć się w przyjemnym i zrelaksowanym otoczeniu, ucząc się wielu ważnych umiejętności.

Dzieci, które uczestniczą w zajęciach jogi rozwijają równowagę, elastyczność i siłę. Nabywają zdolności świadomego ruchu, ponieważ joga pozwala im odkrywać różne sposoby poruszania się. Tym samym zwiększa koordynację ruchową, koryguje wady postawy, pomaga w rozwoju motorycznym i rozwoju nerwowo-mięśniowym Twojego dziecka.

Dlatego regularna praktyka jogi sprawia, że dzieci są zdrowe i pełne życia.

Joga wyklucza rywalizację jest odpowiednia dla wszystkich. Dzieci w każdym wieku i z różnymi warunkami fizycznymi mogą próbować zmagań na macie. Każdy czuje się spełniony, ponieważ może w zabawny sposób wykonać dowolną asanę (pozycję jogi) i nauczyć się cieszyć fizycznym ruchem bez elementu konkurencji. Na zajęciach każde dziecko może robić to, co potrafi i rozwijać siebie w przyjaznej atmosferze. Joga sprzyja budowaniu poczucia własnej wartości.

Serdecznie zapraszamy,
Jola i Patryk

ZAPISY I INFORMACJE: 668824628
uwazni@gmail.com
facebook: uważni - joga mindfulness -

Przybliżona lokalizacja na mapie


To jest mapa poglądowa, która w niektórych przypadkach może wskazywać błędną lokalizację obiektu. Pokaż "83-110 Tczew, Bulwar Tczew" na większej mapie - kliknij tutaj
Drukuj
Prześlij dalej