Kino Helios w Tczewie świętuje 10. urodziny!

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
02
07.2022
Sobota
Tczew - Kino Helios w Tczewie świętuje 10. urodziny!
W sobotę, 2 lipca kino Helios w Galerii Kociewskiej obchodzić będzie dziesiąte urodziny. Z tej okazji na widzów czeka bogaty repertuar, konkursy oraz moc (nie tylko filmowych) atrakcji. Ponadto w tym wyjątkowym dniu obowiązywać będzie jubileuszowa cena biletów - tylko 17,90 zł!

Tego dnia świętowanie odbywać się będzie również poza salami kinowymi. Widzowie będą mieli okazję wziąć udział w licznych atrakcjach, spróbować swojego szczęścia w filmowych quizach z Kołem Fortuny między g. 11 a 18, a na deser skosztować pysznego tortu. Poza nagrodami ufundowanymi przez Studio Figura w Tczewie oraz Sistars. Szkoła Językowa, na najmłodszych czekać będą także upominki. W holu kina odbędzie się wystawa zwierząt egzotycznych przygotowana przez Dobre Warsztaty, a w godzinach 12-14 animatorzy Figle Migle zadbają zabawy dla najmłodszych. Najlepszym prezentem urodzinowym dla Heliosa będzie uśmiech na twarzach widzów, nie tylko w tym dniu, ale przez co najmniej następnych 10 lat!

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -3

  Marek_gość

  29.06.2022, 11:07

  XD

  Ale promocja xD niech oni się lepiej wynoszą z tego miasta

  Odpowiedz
  IP: 188.147.xx7.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.