POPSYSZE - koncert

(fot. mat .prasowe)

odbyło się
24
10.2020
Sobota
Tczew - POPSYSZE - koncert
POPSYSZE - koncert
24 października 2020 godz. 20.00
Sala widowiskowa CKiS
Bilety: 15 zł przedsprzedaż, 20 zł w dniu koncertu


Popsysze - kiedyś rockowe dziś bardziej psychodeliczne trio z Gdańska. . W skład zespołu wchodzą Jarek Marciszewski (gitara, wokal), Sławek Draczyński (bas) oraz Kuba Świątek (perkusja, wokal). Zespół ma na swoim koncie trzy płyty "Popstory"(2012), "Popsutą"(2015) oraz "Kopalino"(2017), każda w nieco odmiennej stylistyce. Ostatnia płyta została nagrana w pomorskiej wsi o tej samej nazwie. Zespół zamknął się na tydzień w domku aby nagrać swój najbardziej psychodeliczny, instrumentalny i etniczny materiał. Zespół poszerzył także instrumentarium o liczne perkusjonalia oraz elektronikę.
Od tego czasu już w mieście Gdańsk zespół kontynuuje rockowo-kosmiczną ścieżkę. Na koncercie zespół zagra głównie utwory przygotowane na kolejną, 4 płytę.Facebook - www.facebook.com/popsysze
Bandcamp - www.popsysze.bandcamp.com
Płyta "Kopalino" - https://www.youtube.com/watch?v=IvcW8ioMaXA&t=74s
Utwór "Słońce"- https://www.youtube.com/watch?v=42dqtVs9pcs


Koncert realizowany będzie dla widzów w bezpiecznej wersji pandemicznej i rygorze sanitarnym. Ze względu na ograniczenia, ilość widzów nie może przekroczyć 150 osób.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Łupaszko_gość_gość

  24.10.2020, 12:09

  '' a'la long"

  Ale zajechani "kolesie" :)

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.