Koncertowe powitanie lata

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
19
06.2021
Sobota
Tczew - Koncertowe powitanie lata
POWITANIE LATA - KONCERTOWO!
19 czerwca 2021 godz. 19.00
Park za CKIS, ul Wyszyńskiego 10
Bilety - 10 zł

Wszystko to w maksymalnym bezpieczeństwie, a jednocześnie pełnej muzycznej swobodzie!
UWAGA! Ilość miejsc ograniczona! Bilety - wejściówki w cenie 10 zł do nabycia w kasie CKIS.BARANOVSKI
Za projektem BARANOVSKI stoi 30-letni wokalista, muzyk, producent i songwriter Wojtek Baranowski. Znany m.in. z występów z grupą XXANAXX, na początku 2018 roku zaczął pisać swoją własną historię. Zaledwie półtora roku później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii "fonograficzny debiut roku", a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Kiedy dodać do tego złote płyty dla singli "Dym" i "Zbiór", platynową dla "Luźno" i podwójnie platynową dla "Czułego miejsca", można mówić o jednej z najbardziej błyskotliwych karier w ostatnich sezonach. W październiku 2019 premierę miała oczekiwana debiutancka płyta BARANOVSKIEGO zatytułowana "Zbiór, w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat. Wydawnictwo przyniosło autorowi kolejne 3 nominacje do Fryderyków, uzyskało także status Złotej Płyty.
W ubiegłym roku triumfy w radiu oraz w internecie święcił kolejny przebojowy singiel BARANOVSKIEGO "Lubię być z nią", zwiastujący drugi album wokalisty. Piosenka dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Klip do piosenki przekroczył już 25 milionów wyświetleń i liczba ta cały czas rośnie.

PARA
STAN SKUPIENIA NA MUZYCE

Choć nazwa w pierwszej kolejności sugeruje duet, PARĘ tworzą trzy osoby: Aleksandra Jabłońska - wokal, Jakub Cybula - produkcja, instrumenty klawiszowe, gitara oraz Piotr Królikowski - instrumenty perkusyjne. 

PARA swoją twórczość opisuje jako bezgranicze gatunków muzycznych, odzwierciedlające stan skupienia umysłu. Choć historia ich trwania nie rozciąga się mocno na osi czasu, to nie przeszkodziło, by w tym czasie zdobyć już grono wiernych fanów, przyjaciół zespołu oraz niejedną nagrodę, na różnorodnych festiwalach i konkursach. Para występowała jako support największych, polskich gwiazd m.in Darii Zawiałow, Krzysztofa Zalewskiego, Natalii Nykiel, Pauliny Przybysz, Brodki, Łona i Webera, Meli Koteluk, Fisz Emade Tworzywo, Bovskiej, Margaret.
Zespół aktywnie koncertuje i stale poszerza repertuar, aktualnie pracuje nad debiutancką płytą. 

Osiągnięcia:

LAUREACI KONKURSÓW: Festiwal Garaże, Jarocińskie Rytmy Młodych, Stage4You w Warszawie, Cudawianki - Lato zaczyna się w Gdyni, Gramy swoje, UNDERGRAMY, Alps Music Challenge, Zimowa Giełda Piosenki, FEST MUZA, Niemen Non Stop
WYRÓŻNIENIA: Festiwal SPAM w Lublinie Festiwal Garaże w Szczecinie Międzynarodowe konfrontacje muzyczne, Międzynarodowe Konfrontacje Muzyczne, Festiwal "Pamiętajmy o Osieckiej"
FINALIŚCI: Start nagranie - Trójka Polskie Radio, Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie, FAMA Festiwal w Świnoujściu. Festiwal Supportów, Festiwal Piosenkarnia, Festiwal SPAM, Festiwal Wschody
GOŚCIE RADIA : Trójka Polskie Radio, CZWÓRKA Polskie Radio, Radio Meloradio, Radio Opole, Radio Praga, Radio UWM FM, Radio Sygnały


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA