Gwiazdkowy Turniej Siatkówki

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Gwiazdkowy Turniej Siatkówki
Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na Gwiazdkowy Turniej Siatkówki. Turniej Zostanie rozegrany w kategorii OPEN. W turnieju mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy ukończyli 16 lat, dopuszcza się drużyny mieszane.

Osoby niepełnoletnie chcące wziąć udział w rozgrywkach zobowiązane są do dostarczenia oświadczenia podpisanego przez rodzica/opiekuna, potwierdzającego dobry stan zdrowia i brak przeciwwskazań do udziału w turnieju - warunek konieczny, bez oświadczenia zawodnik nie będzie dopuszczony do udziału w turnieju. Wzór oświadczenia/zgody stanowi załącznik nr 2 do niniejszego regulaminu.

Jednocześnie organizator informuje, że drużyny, w których występują niepełnoletni zawodnicy, winny wyznaczyć pełnoletniego opiekuna grupy, który powinien złożyć stosowne oświadczenie potwierdzające opiekę nad drużyną załącznik nr 4 .

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą TYLKO ELEKTRONICZNIE - nie ma możliwości dokonania zgłoszenia w dniu zawodów.

Zgłoszenia drużyny należy dokonać wysyłając e-mail na adres info@tcsir.pl do dnia 18.12.2019 r. do godziny 13:00 wg wzoru, który stanowi załącznik nr 1 do regulaminu.


Szczegóły i regulamin na stronie www.tcsir.pl oraz na Facebooku

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Gregor87_gość

  23.12.2019, 21:32

  Dramat

  To jakaś kpina. Po trzy zespoły w grupie, a cały mecz to jeden set do 15 punktów. Czas chęci i wszystko inne związane z przygotowaniami jest nic nie warte bo tak naprawdę nie można pograc. Wystarczy przegrać pierwszy mecz a można pójść do domu. Wiadomo było sporo zespołów ale minimum do 25 punktów jeżeli już musi być ten jeden set zespół Timex który rozgromił wszystkich również nie powinien grać na takim turnieju. To zabawa i chęć amatorskiej rywalizacji czyż tak? A nie mięso armatnie dla zespołu takiego jak np Timex jeszcze w klubowych koszulkach.. W Tczewie brak kompletnie organizacji lub jakichkolwiek chęci dla rozwoju siatkówki. Niech ktoś ruszy aby powstała jakąś liga jak w Malborku np Dlaczego tylko koszykówka (TALK) i piłka nożna (ALPN) ??

  Odpowiedz
  IP: 83.23.xx4.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA