Mistrzostwa Tczewa w ramach Igrzysk Dzieci w Mini Siatkówce dziewcząt

Siatkówka (fot. mat. prasowe)
Tczew - Mistrzostwa Tczewa w ramach Igrzysk Dzieci w Mini Siatkówce dziewcząt
W dnia 25.01.2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 odbyły się mistrzostwa Tczewa w ramach Igrzysk Dzieci w Mini Siatkówce dziewcząt.

Do zawodów zgłosiły się trzy zespoły. Mecze zostały rozegrane w systemie "każdy z każdym". Każdy mecz rozgrywany był do dwóch wygranych setów. Każdy set rozgrywany do 25 pkt. (dwóch pkt. przewagi). Przy stanie setów 1:1 rozgrywano tie-break do 15 pkt. (dwóch pkt. przewagi).


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
II miejsce Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +2

  zainteresowny_gość

  05.02.2019, 09:56

  Wyniki spotkań

  Panie organizatorze z TCSiR! Zawody dziewcząt w siatkówce, a zdjęcie z zawodów chłopców. Pan pisze ze grano do 25 pkt. i 2 pkt. przewagi. Przy stanie 1-1 w setach tie-break do 15 pkt. i 2 pkt przewagi. Bardzo dobrze, a wyniki spotkań to gdzie są? Były tylko trzy spotkania. Tak trudno je podać? A może tie-breaka nie było w żadnym z tych spotkań? Dlaczego organizatorzy szkolnych zawodów, powiatowych (PCS) i miejskich (TCSiR) wyników nie podajecie? Jako kibic proszę Was, organizatorów zawodów szkolnych o podawanie pełnych wyników tych turniejów na stronie TCZ.PL

  Odpowiedz
  IP: 178.235.xx5.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.