Kamil Sząszor liderem po pierwszym turnieju Arkadia Cup!

Bilard (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Kamil Sząszor liderem po pierwszym turnieju Arkadia Cup!

zobacz galerię zdjęć: 1
W sobotę 2 lutego o godzinie 12.00 piętnaścioro miłośników wbijania bil do łuz z Tczewa i Starogardu rozpoczęło walkę o prymat w nowym turnieju zorganizowanym przez zawodników tczewskiej Arkadii. Już na samym początku byliśmy świadkowi małej niespodzianki.

Faworyt turniej Kamil Sząszor powędrował na lewą stronę turniejowej drabinki po przegranym meczu z Cezarym Antczakiem. Bez porażki do strefy półfinałowej awansowali Krzysztof Szczepański i Mateusz Grzębski. Z lewej strony z jedną porażką dołączyli do nich : Kamil Sząszor oraz Cezary Antczak. W półfinale Kamil Sząszor bez problemów pokonał Mateusza Grzębskiego 5:0. Drugi półfinał obfitował w wiele emocji. Ostatecznie to Cezary Antczak okazał się lepszy od Krzysztofa Szczepańskiego i pokonał swojego przeciwnika 5:4. W ostatnim pojedynku turnieju, w wielkim finale po raz drugi tego dnia zmierzyli się Kamil Sząszor i Cezary Antczak. Kamil udowodnił, że porażka w fazie eliminacyjnej to był jedynie wypadek przy pracy i zrewanżował się Czarkowi pokonując go wynikiem 5:1

Za nami pierwszy turniej cyklu Arkadia Cup. Liderem został Kamil Sząszor. Po piętach depczą mu Cezary Antczak, Krzysztof Szczepański i Mateusz Grzębski. Najlepszą kobietą turnieju została Izabela Kowalkowska kończąc zawody na 7 miejscu.

Bilardziści nie mają za dużo czasu do odpoczynku, ponieważ drugi turniej odbędzie się już za tydzień 9 lutego o godzinie 12.00. Przypomnijmy, że w ogólnym rankingu odejmuje się najsłabszy wynik, więc serdecznie zapraszamy wszystkich, których zabrakło w pierwszym turnieju, a chcieliby spróbować swoich sił w ciekawym cyklu.


Regulamin cyklu znajduję się w wydarzeniu turnieju Arkadia Cup na facebooku.

Klub Sportowy Arkadia Tczew

Drukuj
Prześlij dalej