ALPN po dziewiątej kolejce

ALPN 2019 (fot. mat. prasowe)
Tczew - ALPN po dziewiątej kolejce

zobacz galerię zdjęć: 2
Wyniki IX kolejki runda rewanżowa - ALPN 2019 - (17.10.2019).

1. Tranzit-Buspl.pl - Drewpol & Meble Kropkowski 8-8 (3-2)
Strzelcy bramek:
Tranzit-Buspl.pl: Mariusz Wroński (5), Tomasz Chamski (2), Ryszard Janusz (1);

Drewpol & Meble Kropkowski: Roman Żygowski-Arski (3), Radosław Kolasa (2), Michał Wilczewski (1), Paweł Kleinschmidt (1), Piotr Olejnik (1).

2. SŻL Monterzy - KM Przystań 8-6 (6-2)
Strzelcy bramek:
SŻL Monterzy: Patryk Cygański (5), Marcin Leszczyński (1), Krzysztof Riebandt (1), Marcin Ryczkowski (1);
KM Przystań: Patryk Różański (3), Wojciech Domachowski (2), Szymon Jabłonecki (1).

3. Grześkowiak Team - VITIS Ogrody Marzeń 2-9 (1-6)

Strzelcy bramek:
Grześkowiak Team: Tomasz Bronk (1), Paweł Domke (1);
VITIS Ogrody Marzeń: Mateusz Janowski (4), Łukasz Abryszyński (3), Dariusz Frost (1), Marcin Knitter (1);
Napomnienia:
Dariusz Frost (VITIS Ogrody Marzeń:), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team).

4. Dovista Polska - METTEC 9-6 (4-1)
Strzelcy bramek:
Dovista Polska: Łukasz Dus (3), Paweł Radzimski (2), Patryk Bielski (2), Paweł Kucharski (1), Dawid Drąg (1);
METTEC: Wojciech Bieszka (3), Marek Szczepański (2), Jarosław Malarski (1);
Napomnienia:
Łukasz Dus (Dovista Polska).

5. San Marino - Gościniec i Hotel nad Wisłą 0-3 (drużyna San Marino wycofała się z rozgrywek)



VITIS-Ogrody Marzeń wraz ze składem:

Dawid Frost
Dariusz Frost
Andrzej Mechliński
Łukasz Abryszyński
Piotr Augustin
Wojciech Migus
Krzysztof Migus
Paweł Barczewski
Marcin Knitter
Dominik Mierzwa
Artur Stawikowski
Michał Sadowski
Krzysztof Lisewski
Dawid Zasada
Mateusz Janowski




Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019
67 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
65 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
34 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
28 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl);
27 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
21 bramek - Paweł Domke (Grześkowiak Team);
19 bramek - Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń);
18 bramek - Wojciech Domachowski (KM Przystań);
17 bramek - Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Marek Szczepański
(METTEC);
16 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻLMonterzy);
14 bramek - Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);
13 bramek - Patryk Różański (KM Przystań), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Wojciech Bieszka (METTEC);
12 bramek - Patryk Bielski (Dovista Polska);
11 bramek - Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl);
10 bramek - Jakub Resmerowski (METTEC);
9 bramek - Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń), Artur Stawikowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Patryk Formela (Dovista Polska), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);
8 bramek - Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Paweł Radzimski (Dovista Polska), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);
7 bramek - Jarosław Malarski (METTEC), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń), Krystian Kiwatrowski (METTEC), Łukasz Dus (Dovista Polska);
6 bramki - Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska), Adam Witek (METTEC), Michał Sadowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Maciej Megier (Dovista Polska);
5 bramki - Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Dominik Mierzwa (VITIS - Ogrody Marzeń), Paweł Korzeniowski (San Marino), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Przemysław Zawoliński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Michał Wąsik (KM Przystań), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Pawłowski (SŻL Monterzy), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Przemysław Różański (KM Przystań);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Kamil Lipiak (METTEC), Michał Stuczyński
(Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Tomasz Chamski (Tranzit - Buspl.pl), Arkadiusz Jeka (Tranzit - Buspl.pl), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Jonatan Struczyński (Dovista Polska), Dawid Marciński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Płachta (SŻL Monterzy), Krystian Boniek (KM Przystań), Marcin Leszczyński (SŻL Monterzy), Krzysztof Riebandt (SŻL Monterzy);

Zapraszamy do udziału w Lidze Futsalu Powiatu Tczewskiego 2019/2020 szczegóły i informacje można uzyskać dyrektor@pcs.tczew lub telefonicznie 502-454-754.

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • QQ13_gość

    18.10.2019, 12:04

    Campos 2!

    Brawo Roman! Bramkarz Drewpolu został najlepszym strzelcem drużyny! Sam grał?

    Odpowiedz
    IP: 91.206.xx5.xx0 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.