Piąty dzień ferii z PCS w Tczewie - Halowa Piłka Nożna (rocznik 1999-2002)

Ferie z PCS (fot. mat. prasowe)
Tczew - Piąty dzień ferii z PCS w Tczewie - Halowa Piłka Nożna (rocznik 1999-2002)

zobacz galerię zdjęć: 2
W piąty dzień Ferii 20019 z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie w dniu 19 lutego 2019 roku zgodnie z przygotowanym programem odbył się turniej w halowej piłce nożnej dla uczniów szkół średnich dziennych (rocznik 1999-2002). W turnieju wzięło udział łącznie 30 osób. Wśród uczestników rozgrywek byli uczniowie szkół: z Tczewa - II LO, ZST, ZSE, ZSBiO, ZSRiK, spoza powiatu tczewskiego - Zespół Szkół Łączności w Gdańsku.

Do zawodów zgłoszono 4 drużyny. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Ostatecznie zwycięzcą całego turnieju została drużyna King Tczew w skład której wchodzili uczniowie II LO i ZST w Tczewie tj. Oskar Guźliński, Adrian Chudy, Mateusz Szwindowski, Maciej Stańczyk, Mateusz Mosiński, Gustaw Andrzejewski.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce - King Tczew (II LO, ZST Tczew)
II miejsce - Plandeka na Żuka (ZSE Tczew)

III miejsce - Rosso Team (ZSRiK, ZST i II LO Tczew oraz ZSŁ Gdańsk)
IV miejsce - Economy Team (ZSE, ZST i ZSBiO Tczew)

Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze przy udziale kibiców. Za udział w zawodach drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Dla wszystkich zawodników były też słodycze.
Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy na ostatni dzień ferii 2019 z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie.

W programie do końca tygodnia pozostało tylko:  
21.02.2019 - Tenis Stołowy (IMS + LIC) - rocznik 2003-2005, 1999-2002.

Przypominamy, że wszystkie turnieje odbywają się w hali widowiskowo-sportowej II LO w Tczewie przy ul. Królowej Marysieńki 10. Przed rozpoczęciem zawodów o godz. 9.00 odbywają się zapisy.
Więcej informacji i zdjęć na stronie: www.pcs.tczew.pl

Drukuj
Prześlij dalej