Wyniki II kolejki rundy rewanżowej - ALPN 2019

ALPN 2019
Tczew - Wyniki II kolejki rundy rewanżowej - ALPN 2019

zobacz galerię zdjęć: 3
1. San Marino - Grześkowiak Team 2-12 (2-4)

Strzelcy bramek:

San Marino: Andrzej Potoczek (1), Paweł Gwizdała (1);

Grześkowiak Team: Rafał Bronk (7), Krzysztof Paździerski (2), Tomasz Bronk (1), Krzysztof Tarnowski (1), Przemysław Neubauer (1).

2. VITIS-Ogrody Marzeń - Tranzit-Buspl.pl 6-2 (3-2)

Strzelcy bramek:

VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (3), Dariusz Frost (1), Andrzej Mechliński (1), Michał Sadowski (1);
Tranzit-Buspl.pl: Paweł Tasarz (1), Patryk Szlicht (1),


Napomnienia:

Tomasz Chamski (Tranzit-Buspl.pl), Michał Sadowski (VITIS-Ogrody Marzeń).

3. METTEC - KM Przystań 12-5 (7-1)

Na zdjęciu METTEC w składzie: Robert Kamrowski, Adam Witek, Robert Zieliński, Kamil Lipiak, Marek Szczepański, Wojciech Bieszka, Krystian Kiwatrowski, Ariel Staniszewski, Marcin Cetera, Jakub Resmerowski, Szymon Grzelak, Jarosław Malarski, Maciej Dunajski


Strzelcy bramek:

METTEC: Szymon Grzelak (7), Wojciech Bieszka (3), Marek Szczepański (1), Jakub Resmerowski (1);
KM Przystań: Wojciech Domachowski (2), Michał Wąsik (1), Dawid Faberski (1), Daniel Laufer (1).

4. Dovista Polska - Gościniec i Hotel Nad Wisłą 1-2 (0-1)

Strzelcy bramek:

Dovista Polska: Jonatan Struczyński (1);
Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (1), Przemysław Zawoliński (1);

Napomnienia:

Michał Stuczyński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą).

5. SŻL Monterzy - Drewpol & Meble Kropkowski 1-2 (0-0)

Strzelcy bramek:

SŻL Monterzy: Krzysztof Riebandt (1);
Drewpol & Meble Kropkowski: Damian Kleinschmidt (1), Michał Wilczewski (1).

TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2019


Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019

47 bramek - Szymon Grzelak (METTEC);
29 bramek - Łukasz Abryszyński (VITIS - Ogrody Marzeń);
21 bramek - Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);
18 bramek - Mariusz Wroński (Tranzit-Buspl.pl);
15 bramek - Patryk Cygański (SŻL Monterzy);
13 bramek - Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy),
12 bramek - Mateusz Janowski (VITIS - Ogrody Marzeń);
10 bramek - Wojciech Domachowski (KM Przystań), Robert Polański (Tranzit - Buspl.pl), Marek Szczepański (METTEC);
9 bramek - Artur Stawikowski (VITIS - Ogrody Marzeń), Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Rafał Bronk (Grześkowiak Team);
8 bramek- Jakub Resmerowski (METTEC), Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Patryk Bielski (Dovista Polska);
7 bramek - Wojciech Bieszka (METTEC), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit - Buspl.pl), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);
6 bramki - Patryk Różański (KM Przystań), Jarosław Malarski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS - Ogrody Marzeń), Adam Witek (METTEC);
5 bramki - Paweł Korzeniowski (San Marino), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Dariusz Frost (VITIS - Ogrody Marzeń);
4 bramki - Dawid Bielski (Dovista Polska), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit - Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Michał Wąsik (KM Przystań), Przemysław Zawoliński Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Patryk Szlicht (Tranzit - Buspl.pl), Andrzej Mechliński (VITIS - Ogrody Marzeń);

Harmonogram spotkań:

III kolejka rundy rewanżowej (05.09.2019 - czwartek)

1) 17.00 Gościniec i Hotel Nad Wisłą - METTEC
2) 17:50 Tranzit - Buspl.pl - San Marino
3) 18.40 KM Przystań - VITIS - Ogrody Marzeń
4) 19.30 Grześkowiak Team - SŻL Monterzy
5) 20.20 Drewpol & Meble Kropkowski - Dovista Polska

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizator
Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA